Prosinec 2009

Happy New Year!

31. prosince 2009 v 12:06 | Cherry |  News about blog
Dlouho jsem přemýšlela, jestli to sem dát nebo ne, ale nakonec jsem si řekla, šak proč ne :D Ikdyž už jsem vám přála do Nového roku, tak můžu popřát znova, že? :) Takža všem mým esbéčkům, ale taky všem ostatním, kteří nemají můj odkaz v menu a v neposlední řadě také Ashley :D bych chtěla popřát hodně štěstí a zdraví do Nového roku, teda hlavně to štěstí, protože na Titaniku byli taky všichni zdraví a jak to dopadlo .... nevšímejte si toho, já mám docela dost divný smysl pro humor :) Takže ještě jednou všechno nejlepší a hlavně si ten dnešek pořádně užijte!

STARmeter Top 25 for 2009

31. prosince 2009 v 11:29 | Cherry |  News
Pokud jsem to teda pochopila správně, tak stránka Internet Movie Databases zvolila hvězdy z roku 2009 podle toho kolik lidí je navšítivilo jejich stránky :) Ashley se umístila na krásném 11. místě. Takže gratuluju!

1. Robert Pattinson
2. Kristen Stewart
3. Johnny Depp
4. Megan Fox
5. Taylor Lautner
6. Brad Pitt
7. Christian Bale
8. Dakota Fanning
9. Zooey Deschanel
10. Ryan Reynolds
11. Ashley Greene
12. Angelina Jolie
13. Gerard Butler
14. Leonardo DiCaprio
15. Nikki Reed
16. Shia LaBeouf
17. Scarlett Johansson
18. Tom Cruise
19. Miley Cyrus
20. Seth Rogen
21. Nicolas Cage
22. Will Smith
23. Clint Eastwood
24. Heath Ledger
25. Jennifer Aniston

At LAX Airport (28.Dec, 2009)

30. prosince 2009 v 15:06 | Cherry |  Candids
Halelůja :) už jsem pomalu přestávala doufat, že se někdy objeví nové candids. Ashley byla 28. prosince spatřena na letišti v LA. Byla moc pěkně oblečená, ale nejvíc mě uchvátily ty vlasy, tento střih a barva je to pravé ořechové :) Taky s sebou nesla Marlow.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars #12

29. prosince 2009 v 12:03 | Cherry
Žádné pořádné novinky nejsou, ale vlastně se ani nedivím, sou Vánoce a pak Silvestr a Ashley je nabeton s rodinou a kamarády. No takže jsem udělala pár avatarů zase xD Ale jako technicky vzato za to může Ashley, když se nic neděje, já pouze nechci aby to tady stálo ... Takže tady jsou výtvory :)
...
..

New still from New Moon

29. prosince 2009 v 11:55 | Cherry |  New Moon
Objevila se nová stillska z New Moon. Mělo by se jednat o vymazanou scénu, nemůžu posoudit ještě som ten film neviděla, ale mám ho stáhlý už nějaký ten pátek a abych pravdu řekla už mě to ani tak moc neláká se na to podívat, já vím jsem podivín :D
imagebam.com

Personal pictures again ...

28. prosince 2009 v 13:34 | Cherry |  Personal pics
Objevila jsem pár nových osobních fotek Ashley :) Některé jsou podle mě už hodně staré, třeba ta s tím zeleným tričkem, ale to nic nemění na tom, že jsou krásné.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dressing Rehearsal for Twilight

26. prosince 2009 v 12:34 | Cherry |  Twilight
Taková menší krize ohledně novinek kolem Ashley :) Našla jsem další dvě fotky ze zkoušky kostýmů pro Twilight, teda si to aspoň myslím. Moc se mi líbí ty návleky co má na té druhé fotce. Nejsem si úplně jistá, jestli ty fotky tu ještě nemám, ale jestli jo, tak si to alespoň trochu oživíme :D
imagebam.com imagebam.com

Official posters of Shrink

25. prosince 2009 v 13:03 | Cherry |  Shrink
Mám tady pro vás dva už asi oficiální plakáty k filmu Shrink. Jak všichni víme, měl by mít premiéru ještě letos, ale taky to může být jen fáma :D Ashley tam asi moc velkou roli nehraje, soudě podle obsazení na imdb je tam až když si to rozkliknete.
imagebam.com imagebam.com

Presents for me

25. prosince 2009 v 12:58 | Cherry |  About team
Dobrý ráno :) Takže už je to konečně za mnou. Já vážně nejsem na takové ty rodinné sešlosti, ikdyž jsem člověk společenský na tohle fakt nemám nervy a mnohdy mi to za to ani nestojí, ale na druhou stranu jsem ráda, že to tak vždycky je :) Navíc mám skoro hnedka po Vánocích narozeniny, takže je to bezva. Nebudu vám tady vyjmenovávat co jsem dostala, příjde mi to .... nevím no, je to prostě osobní, ale chci se pochlubit dárečkama co jsem dostala od svých milovaných esbéček, za které jim moc moc děkuju, vážím si toho :) Ovšem začínám se cítit trapně, že já jsem nic takového neudělala pro ně, abych pravdu řekla ani mě nenapadlo, že bych mohla něco takového udělat, ikdyby to byl jen avatar. No možná ještě něco vymyslím :D

Merry Christmas

24. prosince 2009 v 0:01 | Cherry |  News about blog
Jak jsem slíbila dávám sem takové menší přáníčko :)
Chtěla bych vám popřát Veselé Vánoce, ať najdete pod stromečkem všechno co jste si přáli a to o čem jste snili, rodinnou pohodu, ať nikomu nezaskočí rybí kost (jenom čistě hypoteticky, protože jsou tu určitě i jedinci, kteří jako já kapra nejedí :)) a ať nikomu není špatně ... Taky hodně štěstí a zdraví do Nového roku, ať to všechno přežijem bez nehod a s ještě větší elegancí než letos :D Takže Šťastné a Veselé <3