Únor 2010

Dolce & Gabbana: Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2010 Show (28.Feb, 2010)

28. února 2010 v 21:35 | Cherry |  Events 2010
Mám náladu pomlouvat české olympioniky! Je to normální, vždyť byl jednu dobu první, ale v posledních 5 km mu snad došly síly či co. No takže Bauer skončil 12., je to k vzteku. Samozřejmě, že čirou náhodou jsem našla tyhle HQ fotky z módní přehlídky Dolce & Gabbana. Na šaty můj názor znáte, ale ty boty se mi začínají líbit čím dál víc :) Jsou dokonalé.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dolce & Gabbana: Milan Fashion Week Womenswear A/W 2010 (28.Feb, 2010)

28. února 2010 v 18:23 | Cherry |  Events 2010
No takže slibovaná přehlídka značky Dolce & Gabbana. No když opomenu fakt, že ty šaty vypadají jako ks hadru, tak to ujde :D Trhá mi to srdce, ale viděla jsem jednu fotku z přehlídky, kdy ty šaty měla na sobě nějaká vyzáblá modelka a vážně vypadala líp jak Ash. Možná, kdyby neměly ty rukávy, no nebudem to teď řešit. Ty boty jsou podle mě naprosto úúžasné, k těm šatům se hodí :) Ale ty šaty se zase nehodí k Ashley, plus ta kabelka je pro mě další rušivý element. No jinak vlasy, make-up na jedničku. Na dvou fotkách je tam s Rachel Zoe a pak je ještě jedna fotka, kde je se Salvem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Favourite dress

28. února 2010 v 13:53 | Cherry |  Favourites
Další přírustek oblíbeného oblečení jsou tyto šaty značky Alice & Olivia. Ashley si je zkoušela začátkem března minulého roku ve stejnojmenném butiku. A pak na důkaz toho, že si je koupila si je vzala 22. června při návštěvě nejí rodiny :) Podle mě jsou ty šaty moc pěkné, líbí se mi provedení a i ty barvy se skvěle doplňují.
Jinak už jsem vyhodnotila affs, na aktuální seznam se můžete podívat tady.

POTM April (voting)

28. února 2010 v 11:54 | Cherry |  POTM
Já vím trošku předbíhám :) Tentokrát jsem volila fotky z photoshootů a modelingu. Takže vybírejte. Mě osobně se nejvíc líbí ta třetí fotka. Už sem budu dávat jen to hlasování, vítěznou fotku máte možnost vidět v menu ;)

Gucci - Front Row: Milan Fashion Week Womenswear A/W (27.Feb, 2010)

27. února 2010 v 19:58 | Cherry |  Events 2010
Ještě jedna, dříve již zmiňovaná akce. Ashley byla na další módní přehlídce, tentokrát to byl Gucci, viděla jsem pár modelů a byly vážně zvláštní :D no zpět k Ash. Vypadala zase naprosto dokonale! Tentokrát vsadila na "malé černé" a myslím, že si vybrala dobře. Podle mě určitě zabodovola na obou akcích ;) Za fotky mnohokrát děkuji ifelthope.net.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Giorgio Armani: Milan Fashion Week Womenswear A/W 2010 (27.Feb, 2010)

27. února 2010 v 19:46 | Cherry |  Events 2010
Asi začnu věřit na zázraky :) Ashley se dnes objevila na módní přehlídce Giorgiho Armaniho na týdnu módy v Miláně. Vypadala senzačně! Stálo za to tak dlouho čekat :D Má krásně učesané vlasy, make-up a prostě všechno, ty šaty jsou na můj vkus až moc pestré, ale jí to moc sluší :) Všechno je sladěné do posledního puntíku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

News for this weekend

27. února 2010 v 12:43 | Cherry |  News
Ashley Greene, která hraje Alici Cullen v Twilight sáze, je očekávaným hostem na show (asi to bude módní přehlídka) Dolce & Gabbana tuto neděli. Měla by se tam ukázat s italskými herečkami jako jsou Margareth Madé, která hrála v Giuseppe Tornatore's "Baaria," s bývalou Bond Girl Caterinou Murino a Martinou Stellou, t Rob Marshall's "Nine".

Podle některých zdrojů, by se Ash měla ještě dneska objevit na přehlídce značky Gucci. Můžete to sledovat živě > odkaz.

Vision NYC #3

26. února 2010 v 18:39 | Cherry |  Modeling
Děcka víte vy vůbec na co je třídní kniha!! Abychom v ní mohli hrát piškvorky? :D Ne nedělám si srandu, některé individua ze třídy fakt hrály piškvorky v třídní knize. No třídní měl obrovskou radost :D Asi po půl roce aktualizuju modeling, trhám rekordy. Mám pro vás další část shootu pro Vision NYC, který je nádherný. Na těchto fotkách se potvrzuje, že Ashley je krásná od přírody a ne pouze za pomoci maskérů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cinema Bizarre talk about Twilight

25. února 2010 v 21:49 | Cherry |  Videos - Other
Zdravím :) Pardon, že jsem tu nebyla, víte, za to všechno může olympiáda a ten fakt, že je jenom jednou za čtyři roky a navíc tohle je poslední zimní olympiáda, které se dožijeme, protože 2012 je konec světa :D Dívali jste se ráno na hokej? Já jo a fakt jako takhle to dokážeme projet jenom my! Celou dobu to bylo 0:0 a v posledních 5 minutách Fini dali góla a pak ještě dalšího, fakt trapné... Já vím, strašně to prožívám xD
No našla jsem takovou novinku, nenovinku, která sem tak úplně nepatří, ale tak pro jednou :D Víte já jsem velký fanda skupiny Cinema Bizarre a jak jsem hledala všechny ty úchylné videa, tak jsem našla toto. Je to rozhovor s klukama a nějaký fanoušek se jich zeptá, jestli viděli Twilight nebo četli knihy a na to reaguje Kiro (ten malý, roztomilý, úplně vpravo^^), že to viděl a že je to skvělé. A teď se dostávám k důvodu, který je vážně maximálně důležitý :D jeho nejoblíbenější postava je Alice Cullen neboli Ashley Greene. Já vím, dělám blbiny, ale ty novinky fakt nejsou. Je to hned na začátku, myslím třetí dotaz :)

Tyler Shields #5

23. února 2010 v 14:43 | Cherry |  Photoshoots
Když se na to zpětně podívám, tak ty bílé kalhoty dneska nebyl zas až tak dobrý nápad :D Na internetu se objevily další dvě nové fotky z photoshootu od Tylera Shieldse. Už někdy jsem tu psala, že Tyler je umělec s velkým U a tyhle fotky to potvrzují. Jsou fakt úžasné ani mi nevadí, že jsou černobílé :) Na druhé fotce je sám velký Tyler. Taky vám tak blbne blog? Nebo jsem paranoidní :D Všechno je tak divně odstavené a články se samy zarovnávají na střed.
imagebam.com imagebam.com