Březen 2011

Stuff From Aritzia

31. března 2011 v 14:46 | Cherry |  Style
Zdravím :) Určitě si pamatujete na tu fotku z nákupů u Aritzie, pokud ne je tady. Teď se na internetu objevily exkluzivní fotky věcí, co si Ashley nakoupila. Vampire Honey se zašla pokochat hadříky do tamějšího obchodu, prý přišla sama a zdála se velmi šťastná (po tom rozchodu jsem opravdu ráda). Ve stejném obchodu nakupuje i Kristen Stewart :)
"Ashley je náš věrný zákazník, zastavila se tu už několikrát, " řekla obchodní zástupkyně Serena Lee. "Byla to skvělá zkušenost."

- Jedná se povětšinou o x čísel větší košile :) Ve směs to jsou velmi pohodlné věci, které se dají nosit kamkoli. Ta druhá košile je mooc pěkná, chci ji! :D
Crinkled Talula boyfriend shirt

Make Ashley To Do Monthly Or Weekly Livechat With Us!

30. března 2011 v 14:23 | Cherry |  News
Zdravím, mám tu jednu jistou zajímavost :) Byla založena petice, a když se do ní podepíšete a podepíše se vás hodně, tak možná, možná se nám podaří přesvědčit Ashley, aby s námi měsíčně nebo dokonce týdně udělala livechat přes Twitter.
Bohužel, nevím zda je podmínka mít k podepsání petice účet na Twitteru, protože mi to tu nejede. Ale řeknu vám, není to žádná věda, je to gratis a je to super :D Takže na "twitpetici" se dostanete kliknutím zde, dozvíte se tam i více podrobností.

BTS Of Glamour Photoshoot

30. března 2011 v 14:11 | Cherry |  Videos - Interviews
Tadyk se můžete ještě podívat na video z focení photoshootu pro Glamour :) Na květnové titulce je mimo jiné i Freida Pinto a Emma Stone. Holky nafotily zvlášť photoshooty, takže jsou na stáncích tři různé titulky. Super ne? :D

GLAMOUR Interview

29. března 2011 v 20:57 | Nikola |  Quotes
Tady je tedy překlad intervieew z květnového Glamour :) Upřímně jsme se nic nového nedozvěděli, zajímavé ale je, že se ptají i na Joea, to je trošku nepříjemné, když to vyjde a oni už nejsou párem. A spíš mě rozčiluje, jak se jí pořád ptají na Twilight a její začátky... Bože jsou to už snad nějaké 3 roky!

GLAMOUR: Máš hotovou nálož zkušeností s Twilight filmy, ale přitom teprve začínáš. To je docela vtipné, že?
ASHLEY GREENE: Jsem opravdový nováček v některých směrech. Tqakže pokaždké, když pracuju na nové postavě, je to velmi vzrušující, velmi strašidelné
GLAMOUR: A co tvůj nový film Butter? Jsi v něm vtipná? Teda myslím tím, je to film o lidech, kteří závodně krájejí do másla!
ASHLEY GREENE: Jsem v něm neúmyslně vtipná. Přesně, vyřezávání do másla v Iowě. To je tam taková tradice. Dělají hotové mistrovké kousky.
GLAMOUR: Jak bys popsala svoji kariéru po tak rychlém startu s Twilight?
ASHLEY GREENE: Je to těžké, protože si vás lidé neustále spojují s tou postavou. IChci hrát role 24 letých žen, ne 17leté holky. Takže jsem si vybrala pár filmů jako Butter abych to ukázala. A je naprosto v pořádku, když rok nebudu hrát vůbec, pokud takovou roli nenajdu.

Glamour Photoshoot

29. března 2011 v 16:17 | Cherry |  Photoshoots
A konečně hlavní bod dnešního programu :) Mám tu fotky z nejnovějšího photoshootu Ashley pro (chvíle napětí, tram ta da dá) časopis Glamour, ano! Jsou to úžasné fotky, co si pamatuju tohle je poprvé co Ash nafotila fotky v tomto stylu, víte jak to myslím, takový ten hollywoodský :) Má na sobě modely od D&G, Ralpha Laurena, Louise Vuittona a dalších. Moc jí to sluší, hlavně na těch "růžových" fotkách, na těch bílých mi přijde moc bledá a taková smrtkoidní (dneska si mě nevšímejte, nevím co píšu). Fotky jsou v nízké kvalitě, takže pevně doufám, že se co nejdřív objeví další a kvalitnější. Jinak k tomu vzniklo i jedno jisté interview, byl by zájem o překlad? :)
Edit: přidány dvě HQ fotky! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ted's Spam

29. března 2011 v 16:07 | Cherry |  Miscellaneous
Ted, zase Ted :D Poslal na svůj twitter zase fotku Ashley, takže kdo jí dělal vlasy na photoshoot pro Glamour ... Ted! :D Já proti němu vůbec nic nemám. Ty časáky si koupil dva, k čemu?? Si myslí, že to co se nedočte v jednom se dočte v druhém ... Ale každopádně, Ashley je tam fakt kočka! :)

Jinak velmi děkuju BaRu, která mě nenápadně upozorňovala na jisté nové fotky pro Mark, které už jsem mimochodem přidala, můžete se mrknout zde. Je jich celkem dost :) Zastávám ten názor, že fotky z léta, kdy měla Ashley dlouhé a světlé vlasy jsou nejlepší :) Takže BaRu, děkuji nastotisíckrát a neboj pušku si fakt brát nebudu, spíš hokejku :D

Cosmopolitan Latvia (March 2011)

29. března 2011 v 15:56 | Cherry |  Magazines Scans
Zdravím :) Objevila se nová fotka pro Cosmopolitan, juch! :D V podobě scanu, je to titulka Litevského Cosmopolitanu, jsem nevěděla, že tam se to taky vydává :D No je nádherná, je zelená, Ashley tam má nádherné šaty, fakt! :)
imagebam.com...

GLAMOUR Cover (May 2011)

29. března 2011 v 7:33 | Nikola |  Magazines Scans
Další titulka! Tentokrát květnové vydání magazínu Glamour. Na stáncích je asi necelých dvanáct hodin, takže jsou to jen fotky, ale i tak vypadá úžasně! (Asi si pro něj zajdu!)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley Shopping At Aritzia (Saturday)

28. března 2011 v 21:15 | Nikola |  Miscellaneous
Na Twitteru se objevila zpráva od @AritziaLoves (módní butik Aritzia). Nemůžu jinak, než souhlasit! :)
  • Ashley Greene u nás nakupovala v sobotu v Robson! Jak roztomilá je?!

Pardon, že ještě zasahuju, ale Ashley se probojovala do elitní osmičky nejvíc sexy žen podle časopisu Esquire, hlasování se uzavře zítra v jednu hodinu v noci, takže ji prosím podpořte :) Je v duelu s Megan Fox, hlasujte zde.

New Savvy outtakes

27. března 2011 v 12:55 | Cherry
Zdravím, mám tu pro vás dvě zbrusu nové fotky z photoshootu pro časopis Savvy, který Ash nafotila loni. No nové, už jsme je mohli vidět v podobě scanů :) Velice převelice děkuji BaRu, která mi poslala odkaz :)
Jinak natáčení Breaking Dawn je po dvou týdenní pauze opět v plném proudu. Nějaký fanoušek potkal Ashley při nákupech ve Vancouveru, takže soudím, že Ash je tam taky :) A ještě jedna zajímavost Ashley byla viděna v doprovodu Joova (Jonase) otce, hmmm :D