Červen 2011

Please accept my enormous apology ...

29. června 2011 v 10:10 | Cherry |  News about blog
Zdravím všechny návštěvníky agreene a chtěla bych se hluboce omluvit za to, že tu nejsem, tudíž že nepřidávám a nechávám to tu napospas času ... ano došlo mi, že ta věta nedává smysl, ale znáte mě :) Nebyla jsem tu z mnoha důvodů, doufám, že chápete, že jsem raději trávila čas s kamarády, ikdyž bych si troufla říct, že tady taky už za ty roky můžu pár z vás označit jako své přátelé :) A jsem za to nesmírně ráda, vy to víte, snad :D V posledním měsíci se toho událo snad víc, než za celý rok a prostě jsem to nezvládala, neříkám, že teď snad jo, jen jsem si říkala, že by bylo fajn dát vám vědět, pro větší dobro. Zítra vysvědčení, uteklo to strašně rychle, nemyslíte? :) Jo ještě jedna věc, nechtěla jsem tady nějak rozmazávat důvody své absence, ale zítra máme rozlučku, takže mě tu čekejte až v pondělí :)
Ashley jako vůbec nezajímalo, že jsem neměla čas tady cokoli přidávat a ukazovala se snad všude, kde se dalo. Takže novinek nad hlavu :D Ale já to všechno přidám i s bonusy, jako třeba grafika, nový design a možná i malou rekonstrukci. Slibuju! Příští týden na to vlítnu až vám z toho půjde hlava kolem :D

xo Cherry

2011 CFDA Fashion Awards (6.Jun,2011)

13. června 2011 v 8:18 | Cherry |  Events 2011
Ashley se minulý týden objevila na udílení cen CFDA. Poprvé, jak jsem uviděla ty fotky, tak jsem se zhrozila, že co to má na sobě, ale časem jsem si na to přivykla a přišla na to, že jí to docela pasuje, je to příjemná změna od všeho černého, co měla v poslední době na sobě. Akce proběhla minulé pondělí v Alice Tully Hall, Lincoln Center v New Yorku. Vampire Honey byla od hlavy k patě oblečená do věcí Michaela Korse (to je ten pán v brýlích na první fotce a pak asi na další polovině všech fotek), moc se mi líbí ty kožené boty, s těma to vychytala. Na dalších fotkách ji můžeme vidět s modelkou Mirandou Kerr, která (buďme upřímní) se netváří moc nadšeně, nechápu, hlavně ty fotky, kde jsou jen ony dvě mi přijdou strašně strojené nebo se třeba nechala vyfotit s hercem Gerardem Buttlerem (některé fotky ještě přidám). Na akci nemohla chybět ani Ashleyina manažerka, jejíž jméno neznám (ale pokusím se ho najít), je to taková štíhlá blondýnka v černém kostýmu, ale hlavní pointa je, že na všech fotkách, kde je s manažerkou jim to bombuje Karolína Kurková, ano to je ta s tou zelenou flitrovou kapucou na hlavě :D
Jinak jen taková malá informace, Ashley se nezúčastnila MTV Movie Awards, protože byla na svatbě kamarádky :) A ještě jedna věc, objevil se první teaser trailer k Breaking Dawn, k naší smůle bez Alice, což mě trochu rozhodilo, ale i tak ho sem přidám, časem :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shopping in Beverly Hills (1.Jun, 2011)

11. června 2011 v 17:24 | Cherry |  Candids
Zdravím :) Přidávám sem staronové candids z 1. června, kdy byla Ashley nakupovat v Beverly Hills. Nemůžu si pomoct, ale byla tam strašně rozkošná, hlavně na té poslední fotce v obchodě, jak se baví s prodavačkou :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Mark photo!

1. června 2011 v 18:05 | Cherry |  Mark
K naší radosti se objevila nová fotka pro Mark. Je úžasná, nádherná, krásná, dokonalá, dechberoucí, úchvatná, kouzelná, dokonalá! Prostě povedla se :)
imagebam.com...

In Malibu On Memorial Day Weekend

1. června 2011 v 18:02 | Cherry |  Videos - Paparazzi
Ještě se objevilo video z 29. května, kdy byla Ashley na párty v Malibu, kde sice moc výtržností nedělela, spíše naopak, starala se o miminko jedné ze svých známých. Na tom videu sice není zaznamenaná péče o to dítě, vlastně tam jen Ashley o něčem diskutuje. Fotky zde.

Personal pictures (22)

1. června 2011 v 17:56 | Cherry |  Personal pics
Objevila jsem tři parádní fotky Ash :) Jsou osobní, ale to si myslím, že vůbec není na škodu, protože co si budeme nalhávat osobní fotky jsou nejlepší :D První dvě jsou starší, ale ta poslední byla pořízena 20. května :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Fan pics

1. června 2011 v 17:51 | Cherry |  Miscellaneous
Fanoušci nikdy nespí a díky této skutečnosti se na internet dostaly tyto dvě fotky :) Dobře ta první už je trochu staršího data, byla vyfocena na premiéře Eclipse v Belgii, přesné datum si nepamatuju, ale bylo to loni nějak o prázdninách. Ta druhá je z poněkud aktuálnější akce MET Ball :)
imagebam.com imagebam.com..

Mark’s Spring/Summer Online Magalog

1. června 2011 v 17:47 | Cherry |  Mark
Dále se objevily nové scany z katalogu kosmetiky Mark, kde Ashley zdobí (bohužel jen) tři stránky. Fotky už jsme měli tu možnost vidět, ale i tak je to příjemné připomenutí :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

New Skateland still

1. června 2011 v 17:43 | Cherry |  Skateland
Zdravím :) Objevila se další stillska ke Skateland, kde si naše Ashley střihla hlavní roli. Mělo by to být údajně ze závěrečné scény. Už jsem to zkoušela stahovat, ale byla to asi blbá nahrávka, nechtělo se mi to otevřít, až najdu nějakou funkční, tak se nemusíte bát, že byste o něco přišli, protože to tu hned hodím :)
imagebam.com...

POTM July

1. června 2011 v 14:45 | Cherry |  POTM
Nový měsíc, nové potm :) Už je to prostě tak :) Jen 18 dní školy, už si škrtám dny v kalendáři, už to nezvládám :D Takže volte rozumně, aby vám ta fotka zpříjemňovala atmosféru na tomto blogu :D Jo a těch keců okolo si nevšímejte :D