Červenec 2011

Heading into a photoshoot (18.Jul, 2011)

31. července 2011 v 20:39 | Cherry |  Candids
Další dobrá zpráva :) Nový photoshoot! To je docela paráda, nedávno jsem na netu objevila nové fotky pro Women´s Health, přidám později, takže jsem docela ráda. Ikdyž nikdo neví, kdy se objeví :) Ash se připravovala na to, že stráví celé odpoledne možná i dýl před foťákem v jednom ze studií v Beverly Hills. Docela mi tu připomíná Vanessu Hudgens :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fanpics of Ashley at The Grove in LA

31. července 2011 v 20:16 | Cherry |  Miscellaneous
Pár šťastlivců mělo to štěstí (fakt senzační věta) se setkat s Ashley naživo a při té příležitosti vznikly i tyto dvě fotky :) Ta holka na první fotce mi začíná být extrémně nesympatická, to už je minimálně čtvrtá fotka, co s Ash má. Hrůza! A jak k tomu příjdeme my? Všimněte si opálených brýlí na její tváři :D
imagebam.com imagebam.com..

Heading to the movies at The Grove (17.Jul, 2011)

31. července 2011 v 20:09 | Cherry |  Candids
Takže dovolená skončila, zpátky do práce :) Našla jsem pár fotek ze 17. července, kdy si Ashley zašla asi do kina v Grove v LA. A moc jí to slušelo, byla krásně namalovaná a s tou čelenkou to taky vychytala :) Jen škoda, že si zakrývala obličej.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hi sweeties, I´m back.

31. července 2011 v 19:03 | Cherry |  News about blog

Ahoj :) Tak vidíte, vrátila jsem se, živá ... v rámci možností :D Bylo to parádní, zmokli jsme jenom jednou, ale za to pořádně, jinak celý týden bylo krásně. Původně jsme měli být ubytovaní u známého v Hlohovci, ale protože taťka poplet termín, byli jsme na rybárně, hned na kraji dědiny. Největší sranda je, že ke známému tam jezdíme pro víno už 15 let, ale až letos konečně jsme to tam poznali a konečně víme, kde co všechno je :) Projeli jsme si tam ten lednicko-valtický areál, tam je to samý zámeček a letohrádek. Navíc už jsme tam na ty kola jeli nějak předloni, takže jsme se nezastavovali u všech památek. Zjistila jsem, že kolo je celkem fajn prostředek. Moc jsme toho sice nenajezdili, za ty tři dny asi 80 km, ale o to víc bylo srandy :D Se sestřenkou jsme si daly závody s jedněma zase jinýma cyklistama, o kterém jsme evidentně věděly jen my dvě :) A mám odtud další spoustu zážitků. A hádejte, kdo měl nejzablátěnější kolo ... heh já :D Ale tak to prostě nešlo, když to kolo už stejně špinavé bylo, tak jsem se po chvíli vykašlala na to ty kaluže objíždět, ale prostě jsem je projela. Bylo tam perfektně, ale jsem ráda, že jsem doma, ikdyž tu chčije a chčije :D

Agreene takes a little break ...

25. července 2011 v 10:23 | Cherry |  News about blog

Zdravím všechny návštěvníky agreene. Jak se máte? U mě dobrý :)
V nějakém předchozím článku jsem vzpomínala, že vám řeknu příčinu svojí nepřítomnosti. Věřte tomu nebo ne, ale umřel nám počítač (a vůbec mi nechybí), jak naschvál, psala jsem tu něco ve smyslu, že ten týden jak bylo vysvědčení tu nebudu, ale ten další týden od pondělka dopřidávám novinky. No a v neděli jsem ještě nastavila design, takový polotovar mi přijde, ale děkuju všem za milé komentáře, mám vás ráda :* a pak v to pondělí už nešel. Byla jsem zlá, byla jsem moc zlá, protože bylo navíc hnusně a já si něco naplánovala, ale to je klasika, u nás prostě nic nefunguje tak jak má, chvílemi je to na zabití. Tak jsme koupili nový počítač, super čuper výkonný a je rychlý jako blesk :D, který máme od tohoto čtvrtka, tuším. Takže tak nějak, ale toto není jediný důvod proč tu píšu ...
Jedeme na dovolenou, teda dovolenou, na kola na jižní Moravu, jedem ke známým. A znáte to, vinice kam se podíváš a všechny vás lákají :D Těším se, sice nevím, jak často budem jezdit, když je venku tak odporně, o dovůd víc abychom strávili více času jako rodina, nene tomu nevěřím ani já, ono to ještě dopadne :D Budem tam se známýma asi do neděle. A jelikož jsem tak aktivní, nepřednastavila jsem vůbec nic, ale neklesejte na mysli, týden uteče jako voda a máte mě tu jako na koni. Pokud mě opět technika nekopne do zadku ... Takže já se loučím a doufám, že nebudete zlobit :)
xo Cherry

Leaving STK (14.Jul, 2011)

24. července 2011 v 18:39 | Cherry |  Candids
Moc nemám tušení o co tu šlo, jinak, vůbec nemám tušení o co tu šlo. Asi klub nebo tak něco, což je docela fajn, že se šla bavit a navíc při tom nepila, teda doufám, že ne, když pak sedla za volant. A moc jí to slušelo, takový styl mám ráda :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving the gym (12.Jul, 2011)

24. července 2011 v 18:34 | Cherry |  Candids
Tyhle candids už mi přijdou všechny na jedno brdo, prostě o ničem. Ale všímám si, že si Ash v poslední době oblíbila toto tričko a mě se taky docela líbí :) Já jen, že kdyby mě takhle někdo fotil po pár hodinách strávených ve fitku, spocenou a mokrou a utahanou asi bych si pořídila zbrojní pas, můj názor :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at a studio in Beverly Hills (12.Jul, 2011)

24. července 2011 v 18:14 | Cherry |  Candids
Ashley si zajela do studia v Beverly Hills, 12. července. Už jsem za půlkou v tom děsném návalu článků :) Nestěžuju si. Moc se mi líbí ty kalhoty, sluší jí, boty nemá cenu opěvovat, jen opravdu nejsem fanoušek toho svetru, nemusely v něm být ty futuristické díry a vůbec takové věci by měli zakázat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at LAX (10.Jul, 2011)

24. července 2011 v 17:48 | Cherry |  Candids
Pappz čekali na Ashley v mezinárodním letišti LAX v Los Angeles v neděli odpoledne, vracela se z Floridy, kde byla na návštěvě u rodičů v Jacksonville, objevily se i fotky, dodám ;) Slušelo jí to, ale jsem trošku na rozpacích z jejího outfitu, šortky a krátký triko to teď celkem letí a nic proti tomu nemám, ale spíš než balerínky, by se mi k tomu hodily nějaké tenisky, nehledě na to, že je zase celá v černém ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Salvatore Ferragamo Women's Resort 2012 Collection in New York City (28.Jun, 2011)

24. července 2011 v 17:35 | Cherry |  Events 2011
Přináším vám tady nádherné fotky z módní přehlídky Salvatore Ferragama dámské kolekce pro příští rok. Nenacházím vhodných slov pro popis jejího vzhledu. Byla úchvatná! Samozřejmě byla celá oblečená do jednoho z modelů od pana Ferragama, což je mimochodem ten neznámý s ní na fotce :) Všimněte si těch bot, jsou dokonalé, jsou semišové a špičku mají asi z kůže nebo z uměliny a ta podrážka je skvělá, kostkovaná :) Účes a líčení jsou bez chybičky, ostatně jako vždy. Tentokrát to Vampire Honey opravdu vychytala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com