Srpen 2011

Czech Cosmopolitan (September 2011)

31. srpna 2011 v 16:37 | Cherry |  Magazines Scans
Zdravím :) Shodou náhod jsem se dozvěděla, že naše milovaná Ashley je na titulce českého Cosmopolitanu pro měsíc září :/ Jak sami vidíte dostalo se to k nám světelnou rychlostí (v Americe toto číslo vyšlo v lednu :D). Každopádně to nic nemění na tom, že je tam Ashley naprosto okouzlující. Použili ty samé fotky jako v americkém čísle. Vřele doporučuju si to přečíst, Ash se tam jeví jako velmi milý člověk :) Sice tam není pro nás nic nového, ale i tak :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Quotes

30. srpna 2011 v 11:45 | Cherry
"Musíš se snažit. Já rozhodně nejsem perfektní. A nemyslím si, že by ses měl pro někoho snažit být perfektní. V ten moment, kdy ti to dojde, budeš v pohodě."

"Opravdu věřím v to, že všechno má svůj důvod."

"Myslím, že toho mám na práci o hodně víc. Ale já jsem spokojená s tím, co mám. Vždycky jsou tu ještě větší cíle."

"Napiš si na papír všechno, co máš na sobě rád a obklopuj se lidmi, kteří tě milují takového jaký jsi. Taky jsem to udělala :)"

"Každý může být žárlivý. Všichni to v sobě máme. Zkroťte toho démona nebo se to zbaví té druhé stránky vaší osobnosti."

"Jsem ten typ holky, která má ráda možnosti. Takhle na tom jsem s módou i s mým osobním životem."

MTV Press Junket (2009)

30. srpna 2011 v 11:27 | Cherry |  Events 2009
Zdravím :) Po Ashley se slehla zem ... je to opravdu zlé :D Ale naštěstí máte mě a já jsem našla 2 roky starou fotku, kdy byla Ashley s castem na MTV Press Junket. Ale je tu jistá pravděpodobnost, že tu ta fotka už je, a zjišťovat jestli jo nebo ne se mi v tuhle chvíli nechce, ani trochu. Takže se prostě kochejte :)

Valspar Paint Hands For Habitant program

30. srpna 2011 v 11:20 | Cherry |  News
Vampire Honey byla mezi celebritami, které se zúčastnily programu Valspar Hands for Habitat, který dává do aukcí otisky rukou celebrit nebo jiných významných lidí ve prospěch nadace Habitat for Humanity's relief efforts na Haiti. Barevné otisky rukou byly vytvořeny s použitím Valspar barviva.
Obě společnosti jsou velmi hrdé na to, že vám mohou v této jedinečné aukci přinést podepsané otisky rukou vašich oblíbených celebrit.
Známé tváře z televize, filmu, hudby, sportu nebo designu se spojili do týmu "půjčit ruku" na podporu Habitat for Humanity přispěním jejich vlastních otisků do aukce. Tato aukce představuje otisky dlaní a podpis na 14"x14" velkém plátně.
Výdělek z aukce podpoří cíl Habitatu k podpoře 50 000 rodin, které byly zasaženy zemětřesením na Haiti v roce 2010, aby jim pomohl posunout se kupředu a zajistit bezpečné zázemí.

- na plátně jsou otisky Ashleyiných rukou a tlapek Marlo :)

At the Taylor Swift concert (28.Aug, 2011)

29. srpna 2011 v 9:28 | Cherry |  Videos - Other
Zdravím :) Novinek se v poslední době nějak nedostává, ale našla jsem jedno krátké video, kdy byla Ashley na koncertě její kamarádky Taylor Swift. Nějaký fanoušek točil, jak se na konci koncertu loučí/objímá s kamarády, kteří ji tam přišli podpořit a mezi nimi je i naše Ashley, pak je tam myslím i Caitie a Taylor Lautner.
Jinak co vím, tak včera byly VMA´s a jediný, co se tam ukázal z Twilight castu byl Taylor, takže smůla ...

Breaking Dawn stills

26. srpna 2011 v 9:11 | Cherry |  Breaking Dawn pt. 1
Tak konečně došlo na stills k Breaking Dawn :) S naší nejmilovanější Alicí se zatím objevily jen dvě, jak připravuje Bellu na svatbu. Steph taky mohla udělat z Alice hlavní postavu nebo minimálně napsat další knihu jen o Alici a pak by ji jen někdo zfilmoval :D A pořád jsem toho názoru, že ta paruka je strašná ...
imagebam.com imagebam.com..

Mark card

26. srpna 2011 v 9:07 | Cherry |  Mark
Tohle asi přišlo nějakému šťastnému fanouškovi, když si objednal něco od Mark. Je tam napsáno něco v tom smyslu, že kdykoli jde Ash na nějakou akci nebo jen vyvenčit své pejsky, vždycky se může spolehnout na kosmetiku Mark, která vytvoří perfektní vzhled :)

New/Old fanpics from 2010 MTV Movie Awards

26. srpna 2011 v 9:00 | Cherry |  Miscellaneous
Objevily se staronové fanouškovské fotky z loňských MTV Movie Awards :) Ashley je na nich vážně roztomilá.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

At Salvatore Ferragamo dinner (29.Jun, 2011)

25. srpna 2011 v 11:36 | Cherry |  Videos - Other
Objevilo se i video z již zmiňované večeře, kterou hostoval Massimiliano Giornetti na oslavu nové kolekce návrháře Salvatora Ferragama 29. června. Bylo to tam opravdu nádherné, takové nóbl :) Bych se tam bála na cokoli sáhnout, že bych to rozbila nebo někoho zranila :D Ano mnohdy jsem až tak nešikovná, ale vesměs to jsou vtipné situace :D

Exclusive and private dinner hosted by Salvatore Ferragamo (29.Jun, 2011)

25. srpna 2011 v 9:14 | Cherry |  Events 2011
Zdravím :) Ashley byla hostem další soukromé večeře, kterou pořádal Salvatore Ferragamo v Crownu v NYC 29. června, datum je správné jen ty fotky se objevily až teď. Určitě si říkáte, proč ji pozval, myslím, že jeden z důvodů byl ten, že se přišla podívat na jeho módní přehlídku, která se konala o den dříve. Musím říct, že to Vampire Honey moc slušelo :) Vlasy, makeup, blůzka (ta je fakt nádherná) a boty jsou úžasné, jen mi ten dojem trochu kazí ta sukně ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com