Listopad 2011

First Pam Am stills

29. listopadu 2011 v 17:32 | Cherry |  Pam Am
Objevily se první dvě stillsky z Pam Am :) Ashley to moc sluší, vypadá o hodně mladší. Docela jsem zvědavá, možná si příští týden ten díl stáhnu a co, že to bude bez kontextu :D Jinak hledala jsem a našla jsem to na kinotipu, tak pokud by někdo chtěl, tak se tam mrkněte, je zatím jen první série, takže pohodka :)
Edit: 2.12. přidány další dvě fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of 'Pam Am' (28.Nov, 2011)

28. listopadu 2011 v 21:20 | Cherry |  Pam Am
Objevily se první fotky z natáčení Pam Am, seriálu, který se odehrává v 60. letech minulého století. Fotky jsou z dnešního rána, kdy se Ashley procházela po New Yorku v pauze mezi natáčením. Vypadala rozkošně! Fakt, že jo :) Sice mi to k ní moc nesedí, ale takhle v tom vypadá dobře :) První ze tří epizod, ve kterých se Ash objeví, bude odvysílána 4. prosince.
Edit: doplněny nové fotky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Today Show

27. listopadu 2011 v 16:44 | Cherry |  Videos - Interviews
Bez videa by to vážně nešlo, ne :D Tentokrát z The Today Show, které se cast zúčastnil dva dny před oficiální premiérou první části Breaking Dawn. Celý rozhovor má jen 2 minuty, a nebaví se o ničem, co by jsme my jako správní fandové už dávno nevěděli, no teda kromě toho že Jack se podepsal jedné fanynce na krk a na čelo. A pak tam říkal, že nikoho nekousnou, ani když budou moc prosit :D A kvalita zvuku je opravdu otřesná, nejhorší je to na konci, kdy se baví všichni mezi sebou, to jako nemám šanci :)

The Today Show (16.Nov, 2011)

27. listopadu 2011 v 16:38 | Cherry |  Events 2011
Zdravím :) Po nějakém čase sem přidávám dva screeny z The Today Show, které se zúčastnili Ashley, Nikki a Jackson v New Yorku 16. listopadu. Ashleyin vzhled jsem obdivovala už u candids, které se k tomu objevily, myslím, že si na ně všichni vzpomenete.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Late Night with Jimmy Fallon

26. listopadu 2011 v 16:45 | Cherry |  Videos - Interviews
Další neméně úžasné video je z talkshow Jimmyho Fallona. Bohužel, není to na youtube (možná je, přizávám, nehledala jsem to), tak to sem hodím v podobě odkazu, logicky první obrázek je pro první část, druhý pro druhou :) Baví se tam o Breaking Dawn, dokonce jí nějaká fanynka dala dopis, v němž bylo, jestli by ho nemohla dát Miley Cyrus :D A Ash to dala Jimmymu, aby jí to dal, což si myslím, že bylo docela milé gesto :D Ještě před tím tam ukazuje fotku v Allure, jak tam po nějakém chlápkovi chrstla to víno, no a prej to nebylo víno, ale džus a on, že byl pak celý ulepený, že tu scénku snad fotili 10x :D A nejvíc mě na konci pobavil Jimmy, jak tam říkal to o tom Jacobovi, že si vždycky sundává tričko, aby mohl nad něčím popřemýšlet :D

New/Old pictures from 2008 and 2009

25. listopadu 2011 v 19:00 | Cherry |  Personal pics
Na internet se dostaly fotky z listopadu 2008, kdy se jí dělal makeup pro premiéru Twilight a pak z interview pro 411 (to jsou ty první tři). Další jsou pak z března 2009, kdy se v Hot Topic oslavovalo vydání Twilight DVD. Za fotky velmi děkuji 247greene.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meet and Greet in Denmark

25. listopadu 2011 v 18:48 | Cherry |  Events 2011
Trošku starší fotky, ale to nic nemění na tom, že jsou skvělé. Jsou z belgického meet & greet, kde byla Ashley s Robertem. Najednou pociťuji strašnou nespravedlnost, že nepřijeli sem :´( Sad story!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

‘Pan Am’ Role + First Episode Synopsis

25. listopadu 2011 v 18:44 | Cherry |  News
Senzační zpráva! Vampire Honey bude hostovat v drama na ABC z 60. let "Pam Am", Ashley se upsala ke třem dílům, z nichž se první bude vysílat už 4. prosince.
Sezóna 1, epizoda 9: Kiss Kiss Bang Bang
- Ashley bude hrát ženu z Tedovy hodně dávné minulosti, pravděpodobně jeho lásku a Kate, která se k Tedovi chovala lhostejně, začne žárlit. Možná za dva-tři díly si uvědomí, že k němu něco cítí.

Ash je teďka žhavé zboží :) Jsem hodně ráda, že se objevila zpráva jako je tato. Možná by do budoucna mohla mít vlastní seriál :) Pokud bude možnost, epizodu stáhnu nebo sem dám odkaz, prostě dám vědět ;)

AWH still + Dates of premieres

23. listopadu 2011 v 20:26 | Cherry |  Warrior
Na internet se dostala další nová stillska (je to ta druhá, ty další jsou už starší, ale jsou v lepší kvalitě) k filmu Warrior´s Heart, ve kterém si zahraje mimo jiné i Kellan Lutz, ale to my všichni víme :) Xenon dokonce vytvořil i stránku k filmu, což už je jako něco :D Taky mám super zprávu! Konečně známe data premiér, yaay! :D
První premiéru si odbyde už 2. prosince v New Yorku a San Diegu, poté ty premiéry proběhnou 9. prosince v Philadelphii, San Franciscu a Berkeley.
Edit: 26.11. přidány další dvě fotky! + 2.12. další
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People (December, 2011)

23. listopadu 2011 v 20:14 | Cherry |  Magazines Scans
Vampire Honey se objevila v prosincovém vydání časopisu People :) Použili fotky někdy z února z akce GALA, kde měla na sobě nádherné šaty a celkově jí to neuvěřitelně slušelo. Zaměřili se na oblékání, styl, makeup a takové ty věci ... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com