Prosinec 2011

Bliss Interview

30. prosince 2011 v 17:50 | Cherry |  Quotes
"Samozřejmě, že mi budou Kristen, Rob i všichni ostatní chybět, ale vím, že se určitě ještě uvidíme. Až tohle všechno skončí, ta osoba, která mi bude chybět nejvíc je Alice..."

Svěřili jsme se Ashley Greene o naší slabosti, kterou máme pro její postavu Alici.
Proč musí všechny dobré věci skončit? Pytlíky s gumovými medvídky by měly být bezedné, sny o líbání se s Taylorem by se měly stát skutečností a pro skvělé vzpomínky - no, řekněme, že naše fantazie nemá hranic. Ale smiřování se s koncem je součást dospívání. Poslední roky se stalo sledování Edwarda, Belly, Jacoba a Alice, jak dospívají, součástí našich životů. Možná jsme nebyli dostatečně vděční za to, že jsme se nemohli rozhodnout mezi dvěma krasavci nebo, že jsme mohli trávit trochu času s lidmi, co mají nadpřirozené schopnosti, protože když přijde na rodinu a přátelé můžeme se s nimi alespoň trochu ztotožnit. A právě z tohoto pramení naše láska k Alici. Popravdě, chceme s Alicí kamarádit stejně tak moc, jako chceme chodit s Edwardem nebo Jacobem.
Alice je úžasná. Zatímco jsou mnohé dámy podezřívavé ohledně jiných dam, co tráví čas s jejich bratry, Alice by doslova jela na konec světa, aby udržela Bellu v bezpečí. Vlastně se na Breaking Dawn part 1 těšíme víc, než jsme si původně mysleli, ale taky jsme velmi smutní - protože to znamená, že se blížíme ke konci Aliciných dobrodružství. Nemyslíme si, že někomu bude chybět víc než nám - dokud jsme se nesešli s Ashley Greene aka Alici. "Samozřejmě, že mi bude chybět Rob i Kristen i všichni ostatní, ale vím, že se s nimi ještě někdy uvidím. Až tohle skončí, ten kdo mi bude nejvíce chybět je Alice. Miluju hraní této postavy." Naštěstí pro nás je Ashley poměrně blízko k Alicinému reálnému životu. Vypadá a mluví stejně jako ona, očividně. Ale je také stejně vřelá, otevřená a přátelská jako Alice, ikdyž volá z nějaké pošramocené linky z New Yorku. A opravdu na světě není nikdo jiný, kdo by nás mohl lépe seznámit s Alicí než Ashley.

Glamour photoshoot - Update!

29. prosince 2011 v 13:52 | Cherry
Objevilo se dalších 38 fotek z photoshootu pro Glamour, který vyšel někdy na jaře. Docela doba no, ale nějak jsem nečekala, že by se mohlo objevit více fotek, o to je má radost větší. Jsou to úžasné fotky!

Dancing lesson for Greenebone

29. prosince 2011 v 12:36 | Cherry |  Breaking Dawn pt. 1
Ahoj všichni! Jak se máte? Co Vánoce, povídejte, přehánějte :) U mě dobrý :) Byla jsem velmi překvapená, o některých dárcích jsem věděla, o některých jsem zase nevěděla a o některých jsem věděla, ale zapomněla na ně :D Takže spokojenost maximální! :) Ashley jak by se dalo čekat je s rodinou a užívá si svátků :)
Mám tu pro vás jednu superfotku, kde s Jacksonem trénují ten svůj taneček, co předvedli v Breaking Dawn. Jak můžete vidět je to jen screencap, ale videa jsem se bohužel nedopátrala. Snad se objeví, protože bych to vážně chtěla vidět :)
imagebam.com...

Release Date & Synopsis

29. prosince 2011 v 12:25 | Cherry |  The Apparition
V kinech od 24. srpna 2012
(Warner Bros. Pictures/Dark Castle Entertainment)

Režie/Scénář: Todd Lincoln
Producenti: Joel Silver, Andrew Rona, Alex Heineman
Výkonní producenti: Steve Richards, Sue Baden-Powell, Daniel Alter
Obsazení: Ashley Greene, Tom Felton, Sebastian Stan

Thriller tak trošku z jiného světa. Když se v jejich domě začínají dít nevysvětlitelné věci, mladý pár Kelly (Greene) a Ben (Stan) zjístí, že je pronásleduje stvoření, které tam nešťastnou náhodou vyčarovali studenti během jednoho experimentu. Děsivé zjevení se živí jejich strachem a mučí je kdekoliv, kam se snaží utéct. Jejich poslední nadějí je expert v tomto oboru (Felton), ale možná, že i s touto pomocí je pro ně už příliš pozdě na to, aby zachránili své životy.

Film bude dětem do 13-ti let nedostupný, kvůli teroru, strašidelným scénám a nějaké smyslnosti.

Merry Christmas!

24. prosince 2011 v 11:30 | Cherry |  News about blog
Je mi nesmírným potěšením, že už potřetí (fakt, potřetí :D) můžu všem návštěvníkům agreene popřát ty nejkrásnější Vánoce! Strašně to letí, co? Mám takový pocit, že ještě minulý týden byl listopad. Ale s klidem můžu říct, že vánoční atmosféra mě zcela pohltila, Vánoce jsou můj nejoblíbenější čas v roce, protože je sníh a zima a já mám narozeniny a pak je Silvestr. :)
Takže vám přeju krásné Vánoce plné dárků a splněných přání, ale hlavně klidu (což teda nevím, jak se mi to podaří, když vezmu v potaz, co za nerváky mám za rodiče :D) a potom takové to klasické ať bratrovi nezaskočí kost v krku, ať vám neshoří stromeček a taky aby jste všechny dárky nadepsali správně (címž si nejsem moc jistá, jestli se mi to povedlo). Tak šťastné a veselé.
vaše Cherry :*
- koleda o oslíkovi, který šel do Betléma (dávala jsem ji sem i loni, protože je to moje oblíbená)
- klasika od Johna Lennona :)

DKNY Jeans campaign

23. prosince 2011 v 16:58 | Cherry |  DKNY
Malá ukázka z kampaně pro DKNY Jeans, více fotek by se mělo objevit na začátku ledna příštího roku. Nenacházím vhodná slova, jak je popsat ... Ashley je tu prostě a jednoduše nádherná. Miluju ten styl, dokonce mi ani nevadí, že jsou černobílé :)
Edit: 6.1. - dalších 6 fotek! a jsou dokonalé!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview about her DKNY campaign, movies ...

23. prosince 2011 v 15:34 | Cherry |  Quotes
Ashley Greene je velmi ráda, že v Twilight hraje upíra místo vlkodlaka. Když se totiž mění ve vlka, "zníčite si všechno oblečení a jako dáma, co miluje módu, bych se s tím asi nesmířila."

A to z čeho se opravdu raduje, je to, že je novou tváří DKNY a DKNY Jeans.
Malou ukázku z jarní reklamní kampaně, focené Inez van Lamsweerde a Vinoodhem Matadinem, můžete vidět právě teď v srdci Times Square. Pro oficiální odhalení Ashley jela ve dvoupatrovém autobusu tou nejrušnější ulicí ve čtvrtek ráno, zastavila dopravu a zavinila, že si zvědavci vytáhli své smartphony, aby si mohli vyfotit dvojitou Ashley a Ashley.

"Je to parádní," řekla. "Dnes je tu pro mě spoustu poprvé. Je to má první fotka na Times Square, poprvé jsem jela v jednom z těchto autobusů a můj první billboard pro DKNY Jeans. Prostě úžasný den."

On a NYC Tour Bus to Debut her New DKNY Jeans Billboard (22.Dec, 2011)

22. prosince 2011 v 20:04 | Cherry |  Candids
Ach konečně! :D Nevím jak začít, no Ashley byla v autobuse pro uvedení svého nového billboardu pro DKNY Jeans. Zní to kostrbatě, ale já jsem ráda, že jsem se vůbec vymáčkla :D Nemůžu si pomoct, ale podle mě tam vypadá starší než je ... Jinak jí to sluší :) Nejlepší tam jsou ti lidi, jak se dívaj, že co se to děje :D
Edit: 23.12. - přidáno dalších 20 fotek :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hollywood Chicago Star Portrait

22. prosince 2011 v 19:47 | Cherry |  News
Podívejte se na překrásný portrét (pro plný náhled si ji rotzklikněte) Ashley Greene od fotografa Hollywood Chicago Joea Arcea. Fotka byla pořízena při návštěvě Chicaga při propagaci Breaking Dawn, které se konalo 2. listopadu v House of Blues.

Malý rozhovor s Ashley o tom, jestli se v jejím životě něco změnilo od té doby, kdy vyšel Twilight.
Ashley: "Mám takový pocit, že se nic nezměnilo. Myslím, že jediné co se nezměnilo jsou mí stálí přátelé a rodina. Než jsem se stala součástí Twilight, pracovala jsem v restauraci. Prostě jsem se snažila dostat práci a to, že jsem skončila u tohoto je vážně šílené. Přejít z práce v restauraci k tak neuvěřitelné fanouškovské základně a dělání konferencí po celém světě je prostě úžasné."

Ashley nosila čtyři různé paruky - pro každý díl jednu. Nezdálo se, že by to nějak řešila, ale měla svůj podíl na té, kterou si nasadila pro oba poslední díly. "Tato paruka vznikla ve spolupráci s režisérem Billem Condonem," řekla Ashley. "Naštěstí jsme oba dva měli stejnou vizi. Dobře to skončilo :)"

Mark update

22. prosince 2011 v 19:13 | Cherry |  Mark
Ashley se asi jako všichni ostatní pilně připravuje na Vánoce, takže jinými slovy je pusto prázdno :D Ale tak co :) Mám možnost tu konečně přidat to, co mám dlouho uložené, ale zatím nebyla možnost to tu dát. Naskládalo se hodně fotek pro Mark, je mi jasné, že některé už tu mám, ale teď to fakt nemíním kontrolovat :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com