Březen 2012

Ashley greeting fan at Macy´s (29.Mar, 2012)

31. března 2012 v 19:03 | Cherry |  Videos - Other
Abych byla upřímná dneska se moc na fotky necítím :) Ale neklesejte na mysli, protože tu mám připravené tři videa z 29. března, kdy se otvíral nový butik DKNY v obchodním centru Macy´s v New Yorku. Ashley tam samozřejmě nemohla chybět, jelikož je teďko jejich tváří :) První dvě videa jsou z autogramiády, kde byla opravdu supermilá a poslední dobou si všímám, že má hodně zvláštní sklon ruky. A poslední je jakoby ze závěru akce, kde jim nějaký hlas děkuje, že přišli a Ash se tam mazlí s nějakým pejskem :)
Fotky samozřejmě jsou, ale dodám až později, snad to nevadí :)

Ashley is attending DKNY´s fashion show in Moscow

31. března 2012 v 18:52 | Cherry |  News
Mám tu pro vás připravenou jednu úžasnou novinku na úvod. Vampire Honey se příští zúčastní fashion weeku v Moskvě, kde bude hostem na přehlídce podzimní kolekce 2012 DKNY :) Teda nevím přesně jestli tam mají fashion week, ale pointa je v tom, že na jedné přehlídce bude Ash.
Tak co těšíte se? :)

With fans on the set of Americana

27. března 2012 v 11:24 | Cherry |  Miscellaneous
Jelikož nic nevychází podle plánu, mám tu alespoň něco jako cenu útěchy, spíš pro mě než pro vás :D Pár fanoušků zachytilo Ashley při natáčení seriálu Americana. Vznikly moc pěkné fotky, všem to sluší :) Můžeme vidět i trochu té akce :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lucky Interview

26. března 2012 v 9:49 | Cherry |  Quotes
Já jsem říkala, že do Velikonoc to budu mít :) Jako byla to docela fuška, strávila jsem nad tím docela dost času, ikdyž jsem to překládala po částech, tak bych vás chtěla požádat, pokud by se vám zachtělo kopírovat, nic proti tomu nemám, pokud tam jasně uvedete, od koho jste čerpali. Děkuji :)

Co se stane po Twilight ...
Od té doby, co získala svou největší roli v Twilight sériích, Ashley Greene se stala mistrem červeného koberce, bojovnicí s paparazzi, DKNY múzou a ikonou společnosti Mark. A stále si musí něco dokazovat ...

"Nebudu vám lhát, někdy si říkám ´Proč je to tak těžké?´", říká Ashley. "Přijdete z něčeho tak velkolepého jako je Twilight, ale pak vás najednou vcucne ta krutá realita."

On the set of Americana (23.Mar, 2012)

26. března 2012 v 9:45 | Cherry |  Americana
Tak teď už jsem s blogem vážně na nože! Další článek, který nejde publikovat ... To si ze mě snad dělají srandu?
Další natáčecí den seriálu Americana. Ta stylistka, co je obléká je bůh! I celý ten tým maskérů, ti mají zlaté ručičky. Nikdy bych neřekla, že by Ashley něco takového slušelo nebo, že by si to vůbec oblékla ... A ono to prostě vypadá úžasně! Já fakt nemám slov :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of Americana (22.Mar, 2012)

26. března 2012 v 9:15 | Cherry |  Americana
Zdravím :) Právě jsem tady na pokraji nervového zhroucení, protože se tady už nějakou dobu snažím publikovat dva články o DKNY a ono mě to nechce pustit dál, furt to píše, že maximální počet znaků je 40000, jako tomu fakt rozumím :D Asi těžko do toho titulku budu cpát 40000 znaků, to dělám totiž úplně pravidelně :D
Jinak jsem velmi ráda, že se stále objevují nové a nové fotky z natáčení Americany. Tentokrát to jsou fotky z 22. března a Ashley to opět velice sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitpic with Emilie

23. března 2012 v 10:20 | Cherry |  Twitter
Ashley nedávno na twitter přidala fotku z natáčení, kdy s Emilií měly třídit oblečení a místo toho se tam fotily :D Každopádně to holkám moc sluší ...
"Emilie de Ravin a já tady těžce pracujeme (třídíme všechny tyto nádherné kousky oblečení)," připsala Ash k fotce.

No comment!

23. března 2012 v 10:01 | Cherry |  News
Zdravím :) Jak se máte? Nedávno jsem narazila na něco, s čímž se prostě nejde nepodělit. Zajímavé, jak vám článek o Míše Noskové jako vražedkyni vkusu může zlepšit den, protože jsem díky tomu narazila na opravdový zlatý důl :D A že je to vážně chuťovka. Oslavujme tento okamžik, je to vůbec poprvé, co o Ashley napsali na superspy.cz, protože všichni víme jak seriózní a uznávaný deník to je.
Psali v souvislosti s jejím novým projektem Americana, který nedávno natáčela v New Yorku. A vlastně vůbec mě nepřekvapuje, že je zaujaly zrovna tyto fotky :D

"Americká herečka a modelka Ashley Greene, která nedávno oslavila 25. narozeniny, se objevila na filmovém place. S penisem v puse. Ten ale nebyl součástí natáčení pilotního dílu seriálu Americana..."

Myslím, že není třeba tady zmiňovat, že ať už by cumlala gumové medvídky nebo lízatko, pořád by jim to připadalo jako gumový penis :D Je vidět, na co asi chlapci v redakci mysleli, když to psali. Pokud byste si chtěli článek přečíst celý a já věřím, že ano, protože se toho opravdu hodně dozvíte, jako třeba to, že je Ashley nevlastní sestra korunního prince Maxmiliana II. Habsbursko-Lotrinského, jo a taky zapomněli zmínit její pravidelné obědy s Kate Middleton, protože jsou to dlouholeté kamarádky.... No já už nic neříkám, mrkněte sami. :D Nepochopím, jak se mohli z tlachání o penisu dostat k princi Maxmiliánovi, který je jen tak btw už 200 let po smrti ... :D

On the set of Americana (20.Mar, 2012)

21. března 2012 v 7:53 | Cherry |  Americana
Tentokrát se štáb přesunul do Manhattanu. Na fotkách můžeme vidět i Emilii ... Ashley v pauze venčila Marlo :) Outfity nejsou špatné, jen se mi moc nelíbí ten barevný svetr, ale musím uznat, že ty modré boty jsou super! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of Americana in Queens (19.Mar, 2012)

21. března 2012 v 7:44 | Cherry |  Americana
Další fotky z natáčení seriálu Americana :) Můžete mi říct jak může mít stehna štíhlejší než lýtka? Vždyť to ani není možné ... Měla bych se nad sebou zamyslet :D Jinak samozřejmě vypadá senzačně! Víc než ten outfit se mi líbí její vizáž.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com