Květen 2012

Costume Institute Gala in New York City (7.May, 2012)

8. května 2012 v 14:00 | Cherry |  Events 2012
A to nejlepší na konec :) Vampire Honey byla i letos čestným hostem na MET Gale, letos s podnázvem 'Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations'. Celá ta nádhera se odehrála 7.května v New Yorku. Byla tam spousta známých tváří, ale to je v tuto chvíli vedlejší, protože je mi jasné, že Ashley byla hvězdou večera (ne, nepřeháním ani trochu :D)! V úchvatné róbě na zakázku ušité od Dony Karran ji musela patřit veškerá pozornost. Ty šaty mě prostě nadchly, na první pohled jednoduchý střih, ale to provedení detailů je nad hranicí lidského chápání :) Stručně řečeno Ashley byla nádherná! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley among FHM's Sexiest Women in the World 2012

8. května 2012 v 13:45 | Cherry |  News
Mám pro vás skvělou novinku, ikdyž ne zas tak skvělou, lépe řečeno dobrou :) Ashley byla i letos zařazena do seznamu časopisu FHM, kde hlasovali o nejvíce sexy ženu. Není to důvod k oslavě, ale i tak Vampire Honey moc gratuluju! :) Letos se umístila na 70. místě, což je krásné :) Loni byla 17. a předloni byla 20 ... Takže ještě jednou velká gratulace :)

Departing from LAX Airport (4.May, 2012)

8. května 2012 v 11:37 | Cherry |  Candids
Přeji krásný volný den :) Já vím, že to tu v poslední době dost flákám, pokud vás to nějak uklidní, v poslední době flákám i dost jiných věcí, takže to není jen blog, navíc začalo mistrovství, no a řekněme si to na rovinu s tím, co tam máme letos budem rádi, že se dostanem do čtvrtfinále :) Jako je to vážně o nervy to sledovat.
Paparazzi zastihli Ashley 4., když opouštěla letiště LAX, můžete tam už vidět nachystané fanoušky lačné po autogramu, no spíš jen ruce s kartičkama :D Ash zvolila velmi zajímavý outfit, nemyslím si, že je na místě nějaké kritizování, každý experimentuje, ikdyž ne pokaždé to vyjde, můžeme být rádi, že Ash zkusila něco nového :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving gym in Studio City (2.May, 2012)

3. května 2012 v 11:20 | Cherry |  Candids
Z těchto fotek mám úplně největší radost, protože Ashley je na nich naprosto rozkošná :) S těma culíkama vypadá tak na 15 i celkově, prostě jak se usmívá a všechno, prospívá jí to a vypadá skvěle! :) Je fajn ji vidět v dobré náladě, ikdyž si teď nepamatuju, kdy se naposledy mračila asi snad nikdy ... :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At the Coldplay concert in Hollywood (1.May, 2012)

3. května 2012 v 10:16 | Cherry |  Candids
Vampire Honey se prvního rozhodně nenudila :) S kamarády se šla podívat na koncert Coldplay, kteří ten den hráli v Hollywoodu. Měla jednoduchý, pohodlný outfit a myslím, že pro tentokrát jí tu černou odpustím, protože se to hodí k příležitosti :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at LAX (1.May, 2012)

3. května 2012 v 10:10 | Cherry |  Candids
Jak to tak vypadá, přetáčení scén je hotovo a Ashley se s úsměvem na tváři vrací zpátky do Los Angeles. Paparazzi ji zastihli 1. května večer, když si to razila přes terminály letiště LAX. Byla opět celá černá, ale zato měla senzační botky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New AWH stills

3. května 2012 v 10:00 | Cherry |  Warrior
Zdravím :) Před nedávnem se objevily tři nové stillsky k Warrior´s Heart. No už je to nějaký ten pátek a já jsem neměla to srdce je před vámi i nadále zatajovat. Dívala jsem se, jestli už není na stažení a něco jsem našla, tak uvidím, jestli to půjde a kdyby jo, tak určitě dám vedět.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On her way to Vancouver (29.Apr, 2012)

1. května 2012 v 11:57 | Cherry |  Candids
Paparazzi zastihli Ashley na letišti (pravděpodobně v LA), kde spolu s Kristen, Robem a Michaelem Sheenem měli namířeno do Vancouveru, kvůli přetáčení některých scén v BD. Moc jí to slušelo, zvolila sice takové ponuré barvy, ale velmi zkušeně je zkombinovala :)
Edit: přidáno dalších 12 fotek, jsou sice potagované (a dost), ale prostě mají své kouzlo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal pics (33)

1. května 2012 v 11:32 | Cherry |  Personal pics
Přeji dobré ráno :) Takové svátky by mohly být každý týden, nemám pravdu? :D Nahromadilo se mi tu pár osobních fotek naší Ashley, takže logicky je tu přidávám. Ty první čtyři jsou ještě ze svatby Paris Carney, mám takový pocit, že to je ta blondýnka na první fotce :) Jinak je to mix starších i nových fotek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com