Červenec 2012

HIATUS (till the end of july)

23. července 2012 v 10:53 | Cherry |  News about blog
Dobré ráno :) Jak se máte? :) Takže snažila jsem se, co to šlo, abych přidala všechny chybějící fotky, pokud jste něco prošvihli mrkněte do archivu a kochejte se ... :) Samozřejmě, že jsem nepřidávala všechno, chybí pár osobních fotek, videí a rozhovorů, ty dodám až se zase vrátím.
Tím se dostávám k důvodu proč tu píšu ... Jedeme na dovolenou, no spíše ehm se jdeme rekreovat na jižní Moravu ke známým, ano, zase, takhle se totiž poznají ti největší notorici :D Dělám si srandu. Taky si bereme kola a straší mě, že budem jezdit, ale jako známe svoje lidi, budou rádi když si ráno dojedou do obchodu :D Snad by nám mělo vyjít i počasí, rádi bychom si prošli i všechny ty hrady a zámky, protože za ty roky, co tam jezdíme jsme tam nebyli ani jednou :) Chápejte, zajímaly nás jiné věci :D No měli bychom tam být do neděle. Což znamená, že na zahájení olympiády budem tam, tak snad to někde chytnu :) Doufám, že pochopíte, kdybych se tu do konce srpna neukázala, to se budu zase vzpamatovávat :) Snad bychom to všichni měli přežít ve zdraví, doufám :) Tak se tu mějte krásně a skládejte básně :)
xoxo Cherry

“The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2″ At San Diego Comic-Con (12.Jul, 2012)

23. července 2012 v 10:39 | Cherry |  Events 2012
Tady už fotky z tiskovky, nebo spíš z červeného koberce, který vedl k tiskovce :) Ashley byla nádherná, zvolila krásné a elegantní šaty od Michaela Korse, které sice mohly být kratší, alespoň nad kolena, ale tak jako dá se to snést :) Na fotkách s Kellanem :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Breaking Dawn - Part 2" San Diego Comic-Con Fan Event (11.Jul, 2012)

23. července 2012 v 10:22 | Cherry |  Events 2012
K večeru toho samého dne se konal takový menší meeting s fanoušky :) Ashley tam byla strašně zlatá :) Určitě to byl pro fandy zážitek se se všema potkat, co já bych za to dala :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Attending "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2" VIP Comic-Con Celebration (11.Jul, 2012)

23. července 2012 v 9:58 | Cherry |  Events 2012
Přeji dobré ráno :) Konečně jsem se dostala k fotkám z Comic Conu, který se konal v San Diegu. Ashley se zúčastnila VIP oslavy druhé části Breaking Dawn, kde se určitě promítaly i nějaké scénky z filmu :) Pro tuto příležitost si zvolila šaty od Oscara de la Renty, poprvé se mi nelíbily vůbec, ale teďko jak jsem si pozorně prozkoumala její look, musím uznat, že je krásně sladěná a moc jí to sluší :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of CBGB in Savannah (2.Jul, 2012)

22. července 2012 v 12:50 | Cherry |  Candids
Hmm, zdá se že se rýsuje nový projekt pro Ashley, nebo spíš už je narýsovaný a teď se staví základy :) Pondělí 2. července Ash strávila v Savannah v Georgii, kde natáčela svůj nový film s Alanem Rickmanem. Zatím nemám tušení, co je to zač ani o čem to bude, snad se brzy dočkáme nějakých bližších informací. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hosts Samsung Galaxy S III Launch in New York City (20.Jun, 2012)

22. července 2012 v 11:49 | Cherry |  Events 2012
Vampire Honey se 20. června zúčastnila takového uvedení nového modelu Samsungu Galaxy S III na trh, celou akci dokonce i moderovala :) Je jen škoda, že je tak málo fotek, protože vypadala úžasně, šaty z podzimní kolekce Emilia Pucci jí nádherně vytvarovaly postavu a netradiční korálkové zdobení tomu dodalo jakýsi šmrnc :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at JFK (19.Jun, 2012)

22. července 2012 v 11:31 | Cherry |  Candids
Dobré ráno všem :) Mám tu přichystané takové menší pokračování fotek ze včerejška ... Paparazzi už čekali na Ashley na newyorském letišti JFK a tam taky pořídili následující set fotek. Outfit se mi stále nelíbí, přijde mi to překombinované, jednotlivé kousky jsou fajn, ale dohromady k sobě nejdou ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Departing from LAX (19.Jun, 2012)

21. července 2012 v 23:30 | Cherry |  Candids
Ah, už jsme tu zase :) Opět fotky z LAX ... A můžete třikrát hádat, kam jela nebo spíš letěla ... ano je to New York, New York :D Nevím, co víc napsat, snad jen, že se mi nelíbí, jak je oblečená ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Doing an interview at Coldwater Canyon Park in Beverly Hills (17.Jun, 2012)

21. července 2012 v 20:10 | Cherry |  Candids
Paparazzi zastihli Ashley, když právě natáčela/nahrávala interview v kaňonu Coldwater v Beverly Hills v Californii. Jsou to perfektní fotky, Ash je očividně dobře naladěná :) Asi si tam roztrhla svůj řetízek, jak tam s ním tak mává :D Ikdyž nechápu, proč si přezouvala ty boty, protože ty podpatky jsou docela zabijácké a ony tam chodí po "terénu", nemyslím, že to byla nejšťastnější volba :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"The 24 Hour Plays: Los Angeles" A Benefit For Urban Arts Partnership (16.Jun, 2012)

21. července 2012 v 16:51 | Cherry |  Events 2012
Slibované fotky přímo z jeviště :) Těžko říct o co šlo :D Ashley podle toho oblečku mohla hrát buď zdravotníka nebo někoho, kdo právě vylezl z postele ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com