Srpen 2012

Jimmy Kimmel Live

30. srpna 2012 v 9:59 | Cherry |  Videos - Interviews
Taak teď už samotné interview :) Je kratičké, ale stojí za to. První se tam baví o její titulní straně časopisu Cosmopolitan, pak tam říká, že na prázdniny jela do svého rodného Jacksonville, má tam dům u pláže, stýká se tam se svými starými kamarády a tohle je pro mě novinka, prý mají rádi kanadské žertíky :D A jejich nejoblíbenější cíl, je maminka jedné kamarádky, proč to si pusťte ;) Pak se tak nenápadně přesunuli k tématu jejího nového filmu The Apparition. Pak tam Ash ještě poví jednu historku a popravdě jsme na tom stejně, teda ne s tím ručníkem :D

Jimmy Kimmel Backstage

30. srpna 2012 v 9:46 | Cherry |  Personal pics
Konečně se dostávám k Jimmymu Kimmelovi :) Mám tu jednu fotku ze zákulisí, kde Ash stojí u tabule, která čítá "Pěkně vás žádáme, abyste tweetli vaši účast - zmiňte @JIMMYKIMMEL". Ashley na to šla fikaně, fotku poslala s tweetem "Počítá se to i takhle?"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Look

30. srpna 2012 v 9:39 | Cherry |  Videos - Interviews
Pamatujete na ty fotky, jak Ashley natáčela to interview v LA? Bylo to pro Harper´s Bazaar The Look, který uvádí Laura Brown, je to takový online deník, řekla bych, zpovídá různé osobnosti, co se týče stylu, kariéry, atd. :) Video se objevilo nedávno a opravdu všem doporučuji se na to podívat. Ash tam opravdu válí :)
Dámy jdou na výšlap v LA, v podpatcích, protože tím spálíte víc kalorií a zbytek je lepší a lepší :)

Nylon Covershoot

28. srpna 2012 v 11:42 | Cherry |  Photoshoots
Objevilo se i pár fotek k shootu pro Nylon, ale jsou opravdu malinké ... A nevím, zda se někdy objeví další, lepší ... K looku už jsem se vyjádřila, myslím, že k tomu není co dodat. asi nejvíc se mi líbí na páté a šesté fotce :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nylon TV

28. srpna 2012 v 11:01 | Cherry |  Videos - Other
Nylon TV vždycky dělá takové mini rozhovory s těmi, co fotí a Vampire Honey nebyla vyjímkou :) Povídá tam o svém stylu, o pečení sušenek, o jejím oblíbeném páru jeanů, o kariéře ... Je tam rozkošná! :) Jednotlivé kousky toho oblečení nejsou špatné, ale proste dohromady se mi nelíbí, tak už jsem na to přišla :D

Nylon (August, 2012)

28. srpna 2012 v 10:51 | Cherry |  Magazines Scans
Dobré ránko :) Úplně jsem zapomněla na ty scany, ale jako fakt úplně ... Ale teď to napravuju :) Naše milá Ashley je na titulce srpnového čísla časopisu Nylon. Toto už je tuším čtvrtý photoshoot pro Nylon, což je docela dobrý, podle mě :) Zatím jsem ho jen tak letmo proletěla, možná se dočkáte i překladu, já vím já toho naslibuju, myslím, že tohle píšu u všech scanů :D No nic. Ash tam vypadá skvěle, moc se mi líbí její vizáž a vlasy, ty oblečky, no ehm, podle mě to k ní moc nesedí, ale zase zkusili něco jiného :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out and About in East Village, NYC (24.Aug, 2012)

27. srpna 2012 v 10:49 | Cherry |  Candids
Po natáčení své epizody v Good Afternoon America měla Vampire Honey prakticky volný den :) Tak ho využila tak, že si zašla se svou manažerkou na procházku a podle fotek se obě dobře bavily :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving her taping of Good Afternoon America (24.Aug, 2012)

27. srpna 2012 v 10:31 | Cherry |  Candids
Dobré ráno :) Ashley je teď doslova v jednom kole, kvůli propagaci The Apparition, což je vlastně dobře pro ni i pro nás. Mám tu pro vás fotky z pátku, kdy odcházela ze studií Good Afternoon America (já myslela, že je jen Good Morning ...). Tu epizodu tam jen natočili a sestříhanou ji pošlou do éteru, ale kdy to vám nepovím. Pro tuto příležitost zvolila šaty/komplet od J. Mendela a semišové lodičky od Christiana Louboutina a zase jí to neuvěřitelně slušelo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Apparition premiere in Hollywood (23.Aug, 2012)

24. srpna 2012 v 11:10 | Cherry |  Events 2012
Awww, já nemám slov, prostě wow! A nejenom, že jsem fotky čekala nejdřív o víkendu, ale prostě tohle ... Vampire Honey se ukázala na velkolepé premiéře svého nejnovějšího filmu The Apparition, která se konala v Grauman's Chinese Theatre v Hollywoodu, ve čtvrtek 23. srpna. Prostě páni! Řekl jí někdo, že je to premiéra filmu a ne natáčení reklamy pro Maybelline :D Vypadala úúúúžasně! Zvolila naprosto dokonalé fuchsiové šaty s vysokým rozparkem z dílny Donny Karan, béžové lodičky a jako doplněk si vzala velmi, jak to říct umělecký vyřezaný prsten. Ani mi nevadí, že má rozpuštěné vlasy ... Na fotkách je s řežisérem Toddem Lincolnem (to je ten v kožené černé bundě), producentem Joelem Silverem (to je ten druhý chlápek ve velké košili a věřím, že si k tomu vzal šusťáky ...) a s pravděpodobně herečkou Juliannou Guill, slyším o ní poprvé, takže fakt nevím ... Ale jako, kde mám fotku s Tomem, aha? To je jako všem úplně jedno. Fotky jsou namixované, prvních 10 je v HQ a na ty se musíte podívat na všechny, všechni a povinně! :)
Edit: 30.8. - přidány další fotky (21 HQ a 11 fotek s fanoušky), až teďko jsem si všimla, že k tomu prstýnku má i náušnice :) A ty boty <3, jsem z nich úplně hotová :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving Harry Morton’s Pink Taco Sunset Strip (20.Aug, 2012)

24. srpna 2012 v 10:18 | Cherry |  Candids
Dobré ráno :) Objevily se trošičku starší fotky z pondělí 20. srpna, kdy paparazzi nachytali Ashley, jak odchází z Harry Morton's Pink Taco Sunset Strip, poté co si dala večeři v Hollywoodu s kamarádkami :) Sluší jí to, o tom jako žádná, ale zase ty boty, proboha, vždyť ta musí mít tolik bot, že si jen pro ně může pronajmout nový byt, jen aby se v něm trošku pohla ... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com