Prosinec 2012

Happy New Year!

31. prosince 2012 v 14:27 | Cherry |  News about blog
Pěkně zdravím všechny návštěvníky agreene! :) Tímto malinkým článkem bych vám chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku, ať je ještě lepší než ten předchozí, ikdyž osobně si myslím, že tento rok byl senzační, takže to bude určitě těžký boj :D A samozřejmě to pořádně oslavte, znáte to, když oslava, tak do rána, když ostuda, tak pořádná! :D Jako jasně, nemělo by se to přehnět, s ničím, ale zkušenosti se samy od sebe neudělají, nemám pravdu? Proto vám dávám mé požehnání ke všem špatnostem! :D (ale s mírou!)
To je asi tak ehm, všechno :) Je to můj poslední dnešní článek a vlastně i poslední článek tohoto roku. A co blog? Tak já teda doufám, že tu příští rok budu chodit častěji, takže by tu měly být opravdu aktuální novinky :) Doufám, že Ashley taky někde slaví, protože už skoro měsíc jsem o ní neslyšela, ale ona se určitě ukáže. Musí! :)
Takže tak, oslavujte! A uvídime se v Novém roce 2013!
xoxo Cherry :*

I drink to that, yeah!

Halloween Horror Nights (29.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 14:08 | Cherry |  Personal pics
Tohle byla asi nějaká akcička mezi kamarády :) Ikdyž neslaví se tam Halloween až o měsíc potom? Zvláštní ... No a to není jediná věc, co je zvláštní, protože je tam taky rodina Jonasových. Takže asi spolu zůstali v kontaktu po tom, co se rozešli.

Butter premiere in New York (27.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 14:05 | Cherry |  Events 2012
Je vám jasné, že předešlý článek byl pouze předkrm, protože tohle je hlavní chod. Já nemám problém s makeupem ani s vlasy, které si mimochodem nechala pro tuto příležitost prodloužit a vypadá to skvěle! Já mám jen problém s těmi šaty, pro pána jána! Můj župan vypadá podobně a to by mě ani nenapadlo v tom vynést odpadky, no přeháním, párkrát už se to stalo, to ale není pointa. Vždyť to nemůže myslet vážně?! Navíc na premiéru!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Butter" Press Conference, New York (27.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 13:59 | Cherry |  Events 2012
Taak teď si držte klobouky, protože právě začíná jízda třech nevkusných růžových/béžových šatů, ve kterých se Ashley ukázala na veřejnosti. Vidíte? Doplňování fotek má své klady, dopředu vás můžu varovat :D Musíte to brát s nadhledem, já jsem si jistá, že to Ash nemyslela špatně, teda jestli vůbec myslela, když si to oblékala ... Tady ji můžeme vidět na tiskovce k Butter v New Yorku s jejími co-stars :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videos from NYFW - DKNY

30. prosince 2012 v 15:52 | Cherry |  Videos - Other
Narazila jsem na tři videa z módní přehlídky DKNY, konkrétně té z 9. září :) V tom prvním Ashley říká, jak moc má ráda módu a pak tam můžete vidět kousek z přehlídky, ale tam jsem si Ash nevšimla. Druhé je od Popsugar, kde Ash povídá o svých šatech na premiéru BD, že jsou jako ve výrobním procesu. A ve třetím je tam hodně focení a pózování :)

Good Day New York Show (27.Sept, 2012)

30. prosince 2012 v 15:25 | Cherry |  Events 2012
Někdy v této době by se měl do amerických kin dostat film Butter, takže je jasné, že bude Ash velmi žádaná :) 27. září navštívila ranní show Good Day New York. Je škoda, že je jen jedna fotka, protože jí to moc sluší a docela by mě zajímalo, jak dál vypadají ty šaty :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Run10Feed10 Race to Help Fight Domestic Hunger in New York (23.Sept, 2012)

30. prosince 2012 v 15:21 | Cherry |  Events 2012
Ashley se 23. září zúčastnila závodu, který měl pomoct hladovým v NYC. Akci sponzorovali Run10Feed10 a časopis Woman´s Health. Vampire Honey zvolila přirozený look a myslím, že jí to sluší daleko víc než tuna makeupu, ikdyž teďko si nepamatuju, kdy naposledy byla "přemalovaná" ... Měla moc pěkné balerínky, ale docela jsem se zhrozila jak moc je hubená, navíc v těch džínách, které jsou jí volné, to docela vynikne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Donna Karan New York - Spring '13 Fashion Show at Mercedes-Benz Fashion Week (10.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 21:08 | Cherry |  Events 2012
Další přehlídka Donny Karan na týdnu módy v New Yorku, tentokrát pro jaro 2013. Ashley to opět velmi slušelo, měla skoro stejný look jako loni na jedné akci pro avon, měla stejně učesané vlasy a takové modré šaty po kolena na jedno ramínko ... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Modelinia Fashion Week Party, New York (9.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 17:13 | Cherry |  Events 2012
Den 9. září byl pro Ash zřejmě zcela vyčerpávající :) Tak si zašla se svou kamarádkou Jessicou Stam (kterou jsem s těma tmavýma vlasama vůbec nepoznala) na nějakou akcičku se pobavit :) Je dost možné, že to bylo stále v rámci fashion weeku. Ashley vypadala skvěle! A teď si úplně říkám, že by nebylo od věci se trošku prohrabat v jejím šatníku, protože si myslím, že ty šortky (teda myslím, že to jsou šortky, rozhodně to tak vypadá) jsem na ni viděla už několikrát, poprvé asi před třemi lety :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out and About in Soho, New York (9.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 17:05 | Cherry |  Candids
Paparazzi zastihli Ashley, jak se po přehlídce prochází po New Yorku se svou stylistkou :) Dámy vypadají ve velmi dobré náladě, Ash rozdává úsměvy na všechny strany :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com