Leden 2013

Variety's 4th annual Power of Women Event (5.Oct, 2012)

11. ledna 2013 v 20:25 | Cherry |  Events 2012
Zdravím vás všechny pěkně :) Bože to byl zase týden! Jinak by mě zajímalo, jestli jste šli volit nebo jestli vůbec hodláte jít volit? Tohle byly moje první volby, a navíc jako prezident, to jsem si nemohla nechat ujít :)
Stále pokračuje slavné doplňování, ale mám v plánu s tím udělat rychlý proces. Ashley se na začítku října objevila na každoroční akci Variete Power of Women. Jak jsem tu posledně měla hitparádu 3 ohavných šatů, tak si myslím, že tady to Ash vychytala. Moc jí to slušelo :)
Jinak takhle tu teď ty články budou vypadat, doufám, že se vám to alespoň trošku líbí, protože když články přidávám z Chromu, tak mi nejdou rozkliknout obrázky, a jelikož Mozilla je dost pomalá, budu to přidávat z Chromu a nechtěla jsem aby to byly takové nijaké holé články, tak jsem tam vymyslela tu animačku :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Conan Show, LA (2.Oct, 2012)

6. ledna 2013 v 16:08 | Cherry |  Events 2012
Ashley je teďko velmi žádaná, je to hlavně kvůli její roli ve filmu Butter, který měl v předchozích dnech premiéru :) Tentokrát se objevila v talkshow s Conanem. Abych byla upřímná, ještě jsem to neviděla, ale Conan s Ellen jsou dva mi oblíbení, jak se to říká, uvaděči? :D Takže jsem určitě zvědavá :) Ash vypadá dobře, velmi zajímavý overal, nevím, zda to byla ta nejlepší volba, ale tak už se stalo, co se dá dělat :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Extra on the Grove (2.Oct, 2012)

6. ledna 2013 v 15:53 | Cherry |  Events 2012
Tak tohle je prosím konečný outfit ze tří ošklivých béžových/růžových šatů ... A podle mě právě naše třešnčka na dortu :D Protože tohle doslova vypadá jako pytel od brambor ... Dokonce ani ty úžasné louboutinky to nezachránily, je to škoda, Ashley je pěkná holka, tak proč to proboha pořád zabíjí takovými outfity, proč?!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at the Little Door in LA (2.Oct, 2012)

5. ledna 2013 v 14:43 | Cherry |  Candids
Zdravím :) Jak se máte? Doufám, že jste pořádně oslavili Silvestra a Nový rok :) Já teda jo, ikdyž v blízké době si to nechci zopakovat :D
Mám tu pro vás fotky z 2.října, kdy Ashley byla ještě se svou manažerkou a nějakým neznámým pánem v podniku Little Door v Los Angeles. Musím říct, že jí to nesmírně sluší! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com