Únor 2013

Happy 26th Birthday!

21. února 2013 v 23:27 | Cherry |  News
Rok se s rokem sešel ... A dál nevím jak :) Naše milá Ashley dneska 21. února slaví své šestadvacáté narozeniny. Páni to to letí, musela jsem se ještě ujišťovat rokem narození, protože mě to přišlo docela hodně ... No nic neřešte mě :)
Udělala jsem takovou milou koláž z fotek za uplynulý rok 2012, které se mi líbily a zaujaly mě, protože jsem už fakt nevěděla, jaké přání udělat, tak alespoň toto :)
Woow 26 let, já nevím proč, ale stále ji mám zafiksovanou tak nějak kolem 22 - 23. Strašně to letí a já se opakuju :D Ale nemůžu si pomoct.
Tak mi jedině zbývá popřát vše nejlepší! Spoustu úspěchů, jak v kariéře, tak i v osobním životě. Ať je stále taková jaká je - úžasná! A taky, aby se letos ukázala v nějakém filmu, kterým by udělala velkou a tlustou čarou za Twilight, aby si ji taky začali všímat jako velmi talentované herečky, kterou ona je, a ne jako tu upírku ... :) Takže ještě jednou všechno nejlepší! :*
xo Cherry

4 Years Anniversary!

7. února 2013 v 17:16 | Cherry |  News about blog
Milí zlatí, rok se s rokem sešel ... A teď nevím, jak jsem chtěla pokračovat. To je jedno, tákže znovu. Dnešní den si můžeme označit v kalendáři, jako den, kdy vznikl blog agreene. Už je tomu čtyři roky, kdy jsem tu přidala první článek, myslím, že to byla zpráva o rekonstrukci :)
Wow! Nemám slov, v poslední době jsem velice citlivá, a nedivila bych se, kdybych ještě před tím, než bych ten článek napsala, bulela jak želva. No nemám k tomu daleko.
To je tak krásný, hele čtyři roky, to už bych ten blog mohla zapsat do školky, aby si trošku rozšířil obzory :) Já vím, že poslední půl rok (stydím se, vážně) to tady více méně stojí a jasně, nikdo jiný než já za to nemůže, ale opravdu to nedělám schválně.
Takže, když už jsme se tady v ten slavnostní den všichni sešli, prosím příjměte mou omluvu a také úplně obrovské poděkování. Poděkování za to, že tu stále chodíte, poděkování za vaše krásné komentáře, protože upřímně bez návštěvníků a přátel blogu by to nemělo smysl dělat. Velký dík patří také mým affs, kteří to se mnou momentálně nemají lehké (já vím, já se polepším), ale jsem moc ráda, že je mám. Taky jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala právě Ashley (protože uznejme, že v tu dobu to mohl být kdokoli, Kristen, Nikki, ale Alice mi tak nějak utkvěla v hlavě) a jsem teda hodně překvapená, že mi to tak dlouho vydrželo. To byly tehdy časy, Twilight, no stress, to jsem byla v kvartě, nebylo by někdy špatné vrátit čas, pamatuju si hlášky typu OMT - Oh my Twilight nebo třeba WWED - What would Edward do. Bylo to vážně všude, na netu, knížky ... Upřímně teď mě trochu zaráží, co jsem tak blbla, co jsem na tom viděla, ale v té době to bylo něco nového, a myslím, že se to oběvilo ve správný čas a na správném místě, zbytek znáte :)
Začátek roku 2013 se zdá být velmi hektický, ale já se budu snažit zuby nehty, aby tu ten blog jen tak nestál.
Tak ještě jednou děkuju a snad se tu za rok sejdeme znova :)
xoxo Cherry