4 Years Anniversary!

7. února 2013 v 17:16 | Cherry |  News about blog
Milí zlatí, rok se s rokem sešel ... A teď nevím, jak jsem chtěla pokračovat. To je jedno, tákže znovu. Dnešní den si můžeme označit v kalendáři, jako den, kdy vznikl blog agreene. Už je tomu čtyři roky, kdy jsem tu přidala první článek, myslím, že to byla zpráva o rekonstrukci :)
Wow! Nemám slov, v poslední době jsem velice citlivá, a nedivila bych se, kdybych ještě před tím, než bych ten článek napsala, bulela jak želva. No nemám k tomu daleko.
To je tak krásný, hele čtyři roky, to už bych ten blog mohla zapsat do školky, aby si trošku rozšířil obzory :) Já vím, že poslední půl rok (stydím se, vážně) to tady více méně stojí a jasně, nikdo jiný než já za to nemůže, ale opravdu to nedělám schválně.
Takže, když už jsme se tady v ten slavnostní den všichni sešli, prosím příjměte mou omluvu a také úplně obrovské poděkování. Poděkování za to, že tu stále chodíte, poděkování za vaše krásné komentáře, protože upřímně bez návštěvníků a přátel blogu by to nemělo smysl dělat. Velký dík patří také mým affs, kteří to se mnou momentálně nemají lehké (já vím, já se polepším), ale jsem moc ráda, že je mám. Taky jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala právě Ashley (protože uznejme, že v tu dobu to mohl být kdokoli, Kristen, Nikki, ale Alice mi tak nějak utkvěla v hlavě) a jsem teda hodně překvapená, že mi to tak dlouho vydrželo. To byly tehdy časy, Twilight, no stress, to jsem byla v kvartě, nebylo by někdy špatné vrátit čas, pamatuju si hlášky typu OMT - Oh my Twilight nebo třeba WWED - What would Edward do. Bylo to vážně všude, na netu, knížky ... Upřímně teď mě trochu zaráží, co jsem tak blbla, co jsem na tom viděla, ale v té době to bylo něco nového, a myslím, že se to oběvilo ve správný čas a na správném místě, zbytek znáte :)
Začátek roku 2013 se zdá být velmi hektický, ale já se budu snažit zuby nehty, aby tu ten blog jen tak nestál.
Tak ještě jednou děkuju a snad se tu za rok sejdeme znova :)
xoxo Cherry
 


Komentáře

1 Lentilka Lentilka | Web | 8. února 2013 v 20:28 | Reagovat

Zdravíím! Hele jako řeknu ti, to je #unfuckingbelievable, že už jsou to 4 roky. Wow! :) To letí.. Jako přeju ti minimálně ještě další 4roky a ještě nulu za tím! :)) Jsem ráda, že se známe a jsme kamarádky. :)
Jako s těma hláškama si to zabila..:D Přesně si pamatuju na WWED! :D haha..a to OMT..jak jsem ze začátku vůbec nevěděla, co to znamená.. :D Ještě si pamatuju 'Everybody needs an Edward'! To byly časy..fakt. :D #unforgettable
Doufejme, že letos budeme mít obě dost času na blog. :D Protože se mnou je to taky bídné. Hodně bídné..Oned.blog.cz mi zablokovali, tak jsem si říkala, že si založím nový blog. Nebude úplně o klucích, ale spíš o britských chlapcích všeobecně. ;-) Takže kdyby si někdy měla chvilku..můžeš se zastavit. :))
Btw. už ti vyšel ten časopis s Ashley?
Nevím, co bych ještě napsala..jak se máš? :)

2 Piper. Piper. | Web | 20. února 2013 v 22:04 | Reagovat

Opožděně všechno nejlepší k výročí blogu, nějak se mi to vykouřilo z hlavy a byla jsem na horách a tak, takže píšu teď, všechno nej nej nej, a pche, OMT, co potom Oh my Carlisle! :D Nebo když jsem šla na chodbě a na zamlženym okně bylo: Team Bella! :D Tak to byl fakt největší gól :D jo jo, máš pravdu, ty časy mi fakt chybí, to byla tehdy ještě pohodička... teď už trochu přituhlo, musim říct:D no každopádně jsem ráda, že jak můj, tak i tvůj blog oslavil ty 4. narozeniny, tak doufám, že nám to ještě nějakou chvíli vydrží, ačkoliv alespoň u mě to tak fakt nevypadá :D

3 Dadys Dadys | 27. března 2013 v 21:38 | Reagovat

Sice pozdě, ale přece!
VŠE NEJLEPŠÍ TOMUTO ÚÚÚCHVATNÉMU BLOGU
A jsem ráda že podle tohoto článku s ním máš další plány. Nebudu ti lhát, vyděsila jsi mě a to pořádně. Když jsem sem jednou přišla a uvědomila si že už přes měsíc tu nepřibil příspěvek, šíleně jsem se lekla, že si s tím skončila. Nějak jsem sem přestala chodit a asi to bylo kvůli tomu že by sem mohl přibít rozlučkový článek, který naštěstí nepřišel a jsem za to moc ráda. Koukám, že jsi blog znovu rozjela a z to máš mé díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama