Candids

Arriving at the Little Door in LA (2.Oct, 2012)

5. ledna 2013 v 14:43 | Cherry
Zdravím :) Jak se máte? Doufám, že jste pořádně oslavili Silvestra a Nový rok :) Já teda jo, ikdyž v blízké době si to nechci zopakovat :D
Mám tu pro vás fotky z 2.října, kdy Ashley byla ještě se svou manažerkou a nějakým neznámým pánem v podniku Little Door v Los Angeles. Musím říct, že jí to nesmírně sluší! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out and About in Soho, New York (9.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 17:05 | Cherry
Paparazzi zastihli Ashley, jak se po přehlídce prochází po New Yorku se svou stylistkou :) Dámy vypadají ve velmi dobré náladě, Ash rozdává úsměvy na všechny strany :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Departing from LAX (7.Sept, 2012)

1. prosince 2012 v 20:32 | Cherry
Vampire Honey byla samý úsměv, když se 7. září chystala na odlet z Los Angeles, paparazzi ji zastihli jak jinak než na LAX letišti a ani to jí nevzalo úsměv z tváře :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At LAX (August, 2012)

1. prosince 2012 v 20:14 | Cherry
Zdravím :) Mám tu fotky neznámého data, kdy Ashley se svou manažerkou přijížděla/odjížděla z mezinárodního letiště LAX v LA. No neznámé datum, mohlo se to odehrát kdykoli mezi 25. až 31. srpnem, ano je mi jasné, že moje kariéra soukromého detektiva právě dostala na frak :D Musím říct, že Vampire Honey vypadala senzačně, jen je škoda, že je tak málo fotek, měla skvělý outfit a koukejte na ty boty <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
> v případě, že by vám fotky nešly zobrazit, což mám takový pocit, že s Chromem nepůjdou, tady je náhradní odkaz :)

Out and About in East Village, NYC (24.Aug, 2012)

27. srpna 2012 v 10:49 | Cherry
Po natáčení své epizody v Good Afternoon America měla Vampire Honey prakticky volný den :) Tak ho využila tak, že si zašla se svou manažerkou na procházku a podle fotek se obě dobře bavily :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving her taping of Good Afternoon America (24.Aug, 2012)

27. srpna 2012 v 10:31 | Cherry
Dobré ráno :) Ashley je teď doslova v jednom kole, kvůli propagaci The Apparition, což je vlastně dobře pro ni i pro nás. Mám tu pro vás fotky z pátku, kdy odcházela ze studií Good Afternoon America (já myslela, že je jen Good Morning ...). Tu epizodu tam jen natočili a sestříhanou ji pošlou do éteru, ale kdy to vám nepovím. Pro tuto příležitost zvolila šaty/komplet od J. Mendela a semišové lodičky od Christiana Louboutina a zase jí to neuvěřitelně slušelo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving Harry Morton’s Pink Taco Sunset Strip (20.Aug, 2012)

24. srpna 2012 v 10:18 | Cherry
Dobré ráno :) Objevily se trošičku starší fotky z pondělí 20. srpna, kdy paparazzi nachytali Ashley, jak odchází z Harry Morton's Pink Taco Sunset Strip, poté co si dala večeři v Hollywoodu s kamarádkami :) Sluší jí to, o tom jako žádná, ale zase ty boty, proboha, vždyť ta musí mít tolik bot, že si jen pro ně může pronajmout nový byt, jen aby se v něm trošku pohla ... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

House hunting in Los Feliz (22.Aug, 2012)

23. srpna 2012 v 11:38 | Cherry
Ashley byla včera na obhlídce, pravděpodobně si chce koupit nový dům :) Jako své vrchní poradce si vzala maminku a tatínka. Abych pravdu řekla, ten dům vůbec nevypadá špatně :D Ikdyž nevím, jestli Los Feliz bude o tolik jiné než Los Angeles ... Moc jí tam nejde vidět, jen zadek :D Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to tričko líbí nebo ne, možná jen ta kombinace s tou podprsenkou, já nevím ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out and About in West Hollywood (21.Aug, 2012)

23. srpna 2012 v 11:25 | Cherry
Paparazzi zastihli Ashley v úterý odpoledne, kdy trávila čas se svými kamarádkami. Zastavily se v bankomatu pro hotovost a pak šly do místní lékarny. Ash vypadala skvěle, miluju její růžový top!
A ještě jedna zprávička na konec, Ashleyin nový hororový film The Apparition by se měl do kin dostat zítra, tedy 24. srpna, tak snad se dočkáme nějakých fotek z premiéry :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Greeting fans outside Jimmy Kimmel´s studio (20.Aug, 2012)

23. srpna 2012 v 11:08 | Cherry
Zdravím :) Vampire Honey byla v pondělí hostem v talkshow Jimmyho Kimmela, už se objevily i videa, pokusím se je přidat co nejdřív. Ash zvolila léžerní červené šaty s krátkým rukávem, které doplnila lodičkami na vysokém podpatku metalové barvy, volné lokny ve vlasech a výsledek ... perfektní! :) Paparazzi ji zastihli, jak odcházela a podepisovala a fotila se s fanoušky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama