Donate

Ashley´s DKNY ad in a Prague store

6. dubna 2012 v 10:57 | Cherry
Nebudete mi věřit, jak dlouho už se snažím publikovat tento článek. Dobrých čtrnáct dní a furt mi to píše, že přesahuju nějaký limit a bla, bla ... Ale už jsem na to vyzrála. Gympl se prostě nezapře :D
Mám tu pro vás úžasnou zprávu. Kampaň DKNY s Ashley se přes oceán konečně dostala i k nám do České republiky, přesněji do Prahy, kde podle instrukcí je kousek od staromáku obchod DKNY. A kde je DKNY tam je i Ashley, ikdyž nevím, jak dlouho tato fráze bude platit, takže lepší pospíšit si :) Velmi děkuji Betty a Nikole, jste vážně úžasné - které mi právě ty fotky poslaly.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
- fotka, kterou poslala Nikola

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
- fotky, které poslala Betty

Donated scans from amazing Dadys!

17. srpna 2011 v 11:06 | Cherry
Zdravím :) Na úvod tu mám tři scany, které sem poslala úplně nejlepší Dadys, díky ti! :) První je z Bravo Girl, píšou tam jaká je Ashley podle stylu psaní. Ty další dva jsou z Brava, kde řeší Ashley a Joa, překvapivě :D a v tom druhém nám Ash a Nikki dávají rady ohledně randění a tak. Ještě jednou moc děkuju :)
Pokud i vy ostatní máte nějaké věci týkající se Ashley, nestyďte se a podělte se o ně s námi :) Email najdete v menu. ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Donate + Birthday Project!

4. února 2011 v 18:28 | Cherry
Zdravím, konečně jsem se dokopala k tomu založit oficiální email této stránky :) Úspěch, po dvou letech! Takže slavnostně otvírám rubriku donate. Je to hlavně pro vás, kteří nemáte stránky nebo máte, ale ne o Ash, se podělit o své umění. Jsem otevřená čemukoli - grafika, videa, novinky, scany, kresby, povídky, přáníčka ... Pěvně doufám v to, že mi budete něco posílat, pozitivní energie :D Bylo by fajn konečně napsat, kam to posílat, takže náš email je donatetoagreene@gmail.com. Já vím, strašně krkolomná a dlouhá adresa, ale věřili byste tomu, že email agreene už byl obsazený, nehoráznost! :D

> NAROZENINOVÝ PROJEKT
Jo a ještě maličkost, Vampire Honey bude mít narozeniny, takže bych si dovolila spustit takový menší narozeninový projekt. Byly by to jenom obyčejné přáníčka. Já vím, měla jsem si vzpomenout dřív, ale tak, znáte mě :) Účast je povinná! :) Posílejte mi to na donatetoagreene@gmail.com, tak nějak do 20.2., pak to všechno zveřejním v jednom narozeninovém článku. Všem předem děkuji za účast :)
 
 

Reklama