Events 2012

Variety's 4th annual Power of Women Event (5.Oct, 2012)

11. ledna 2013 v 20:25 | Cherry
Zdravím vás všechny pěkně :) Bože to byl zase týden! Jinak by mě zajímalo, jestli jste šli volit nebo jestli vůbec hodláte jít volit? Tohle byly moje první volby, a navíc jako prezident, to jsem si nemohla nechat ujít :)
Stále pokračuje slavné doplňování, ale mám v plánu s tím udělat rychlý proces. Ashley se na začítku října objevila na každoroční akci Variete Power of Women. Jak jsem tu posledně měla hitparádu 3 ohavných šatů, tak si myslím, že tady to Ash vychytala. Moc jí to slušelo :)
Jinak takhle tu teď ty články budou vypadat, doufám, že se vám to alespoň trošku líbí, protože když články přidávám z Chromu, tak mi nejdou rozkliknout obrázky, a jelikož Mozilla je dost pomalá, budu to přidávat z Chromu a nechtěla jsem aby to byly takové nijaké holé články, tak jsem tam vymyslela tu animačku :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Conan Show, LA (2.Oct, 2012)

6. ledna 2013 v 16:08 | Cherry
Ashley je teďko velmi žádaná, je to hlavně kvůli její roli ve filmu Butter, který měl v předchozích dnech premiéru :) Tentokrát se objevila v talkshow s Conanem. Abych byla upřímná, ještě jsem to neviděla, ale Conan s Ellen jsou dva mi oblíbení, jak se to říká, uvaděči? :D Takže jsem určitě zvědavá :) Ash vypadá dobře, velmi zajímavý overal, nevím, zda to byla ta nejlepší volba, ale tak už se stalo, co se dá dělat :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Extra on the Grove (2.Oct, 2012)

6. ledna 2013 v 15:53 | Cherry
Tak tohle je prosím konečný outfit ze tří ošklivých béžových/růžových šatů ... A podle mě právě naše třešnčka na dortu :D Protože tohle doslova vypadá jako pytel od brambor ... Dokonce ani ty úžasné louboutinky to nezachránily, je to škoda, Ashley je pěkná holka, tak proč to proboha pořád zabíjí takovými outfity, proč?!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Butter premiere in New York (27.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 14:05 | Cherry
Je vám jasné, že předešlý článek byl pouze předkrm, protože tohle je hlavní chod. Já nemám problém s makeupem ani s vlasy, které si mimochodem nechala pro tuto příležitost prodloužit a vypadá to skvěle! Já mám jen problém s těmi šaty, pro pána jána! Můj župan vypadá podobně a to by mě ani nenapadlo v tom vynést odpadky, no přeháním, párkrát už se to stalo, to ale není pointa. Vždyť to nemůže myslet vážně?! Navíc na premiéru!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Butter" Press Conference, New York (27.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 13:59 | Cherry
Taak teď si držte klobouky, protože právě začíná jízda třech nevkusných růžových/béžových šatů, ve kterých se Ashley ukázala na veřejnosti. Vidíte? Doplňování fotek má své klady, dopředu vás můžu varovat :D Musíte to brát s nadhledem, já jsem si jistá, že to Ash nemyslela špatně, teda jestli vůbec myslela, když si to oblékala ... Tady ji můžeme vidět na tiskovce k Butter v New Yorku s jejími co-stars :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Good Day New York Show (27.Sept, 2012)

30. prosince 2012 v 15:25 | Cherry
Někdy v této době by se měl do amerických kin dostat film Butter, takže je jasné, že bude Ash velmi žádaná :) 27. září navštívila ranní show Good Day New York. Je škoda, že je jen jedna fotka, protože jí to moc sluší a docela by mě zajímalo, jak dál vypadají ty šaty :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Run10Feed10 Race to Help Fight Domestic Hunger in New York (23.Sept, 2012)

30. prosince 2012 v 15:21 | Cherry
Ashley se 23. září zúčastnila závodu, který měl pomoct hladovým v NYC. Akci sponzorovali Run10Feed10 a časopis Woman´s Health. Vampire Honey zvolila přirozený look a myslím, že jí to sluší daleko víc než tuna makeupu, ikdyž teďko si nepamatuju, kdy naposledy byla "přemalovaná" ... Měla moc pěkné balerínky, ale docela jsem se zhrozila jak moc je hubená, navíc v těch džínách, které jsou jí volné, to docela vynikne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Donna Karan New York - Spring '13 Fashion Show at Mercedes-Benz Fashion Week (10.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 21:08 | Cherry
Další přehlídka Donny Karan na týdnu módy v New Yorku, tentokrát pro jaro 2013. Ashley to opět velmi slušelo, měla skoro stejný look jako loni na jedné akci pro avon, měla stejně učesané vlasy a takové modré šaty po kolena na jedno ramínko ... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Modelinia Fashion Week Party, New York (9.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 17:13 | Cherry
Den 9. září byl pro Ash zřejmě zcela vyčerpávající :) Tak si zašla se svou kamarádkou Jessicou Stam (kterou jsem s těma tmavýma vlasama vůbec nepoznala) na nějakou akcičku se pobavit :) Je dost možné, že to bylo stále v rámci fashion weeku. Ashley vypadala skvěle! A teď si úplně říkám, že by nebylo od věci se trošku prohrabat v jejím šatníku, protože si myslím, že ty šortky (teda myslím, že to jsou šortky, rozhodně to tak vypadá) jsem na ni viděla už několikrát, poprvé asi před třemi lety :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Attending the DKNY show at NYFW (9.Sept, 2012)

29. prosince 2012 v 16:23 | Cherry
9. září se Vampire Honey na jedné z mnoha přehlídek DKNY na týdnu módy v New Yorku. A musím říct, že vypadala vskutku nádherně. Moc se mi líbí ty malé černé, co si zvolila, vše to doplnila skvělými doplňky a velmi zajímavými lodičkami, mám tam spoustu detailů :) Na fotkách je tam převážně s Donou Karran a taky jsem si všimla, že se sedí vedle Holand Roden, která hraje v Teen Wolf.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama