Laughing Out Loud

LOL Official trailer

9. srpna 2012 v 9:08 | Cherry
Dneska jsem se rozhodla, že trošku pohnu s rubrikou filmy :) Je to k pláči, kolik mi tu toho chybí ... Začnu s oficiálním trailerem k LOL. Pár videí tu mám, takže většinu z toho traileru jsme už viděli. Už jsem ho našla i ke stažení, odkaz máte v menu dole. Co bych k tomu řekla, no film je takový odpočinkový, nemusíte u něj moc přemýšlet, sem tam tam pokulhávala pointa, ale dá se to přežít. Asi takhle, nebýt Ash, napodívala bych se na to :)

New LOL stills

10. března 2012 v 11:01 | Cherry
Už se docela těším na premiéru LOL :) Naštěstí těch pár měsíců uteče jako voda. Objevily se další dvě stillsky s Vampire Honey, moc se mi líbí ta druhá.
imagebam.com imagebam.com..

LOL stills

6. února 2012 v 12:20 | Cherry
Nedávno se objevilo spousta nových stills z LOL :) No tak je sem přidávám :) Jsem hodně zvědavá, co z toho bude ... Jen doufám, že i kdyby to byla kravina, tak to nějak zachrání herecké obsazení :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LOL posters

5. února 2012 v 11:56 | Cherry
Dneska se to všechno bude točit okolo filmu LOL, tentokrát tu mám dva plakáty, které jsou sice více méně stejné, ale liší se v těch malých fotečkách po stranách. Jako nejsou špatné, ale mohli si s nimi víc pohrát :)
imagebam.com imagebam.com..

Scenes from LOL with Ashley

5. února 2012 v 11:52 | Cherry
Nedávno se objevily dvě videa nebo spíš scény z LOL, kde konečně můžeme vidět i naši Ashley. Jakože nevypadá to úplně špatně, určitě se na to ráda podívám, ale proboha co to ti amíci mají s těma remakama, vždyť to není zas tak dlouho, co to ti francouzi natočili. V prvním tam můžete vidět, jak tam holky jdou na školní dvůr a podle těch řečí, nemají Ashley moc v lásce. Druhé video je z Paříže, nejlepší je ta scéna z toho obchodu ... no sami se podívejte :)

LOL Official Trailer!

11. ledna 2012 v 19:20 | Cherry
Konečně se objevil trailer k LOL! A můžu s klidem říct, že ten film bude senzační! A to hlavně díky tomu, že tam bude Ash :D Jak jinak. Čekala jsem, že tam bude mít větší roli, ale asi to bude jen nějaká vedlejší "záporná" postava, protože z traileru to fakt nějak nejde odvodit. Nemůžu se dočkat filmu! Nejlepší ten konec :D

LOL Cast Photo

21. ledna 2011 v 17:38 | Nikola
Nová fotka z natáčení filmu Laughing Out Loud (LOL) s herci a režisérkou. Ashley má krásný outfit.

agreene.blog.cz

On The Set Of LOL (September 7th)

7. září 2010 v 19:44 | Nikola
S Miley Cyrus a Dougem při nanášení makeupu. Nemůžu si pomoct, ale ten film se mi začíná líbit!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On Set Of LOL (September 6th)

7. září 2010 v 8:22 | Nikola
Opravdu vtipné natáčení u Trocadero Fountain... Musí to být zábava :D S celým castem, Miley, Douglasem Boothem nebo si můžete všimnou také Adama G. Sevaniho, který hraje v Step Up Moose ;)

imagebam.comimagebam.com

Shootin' LOL In Paris (September 6th)

6. září 2010 v 18:59 | Nikola
Úžasné fotky Ash, při natáčení LOL v ulicích hlavního města Francie.

L.O.L Ashley Hinshaw jen pěje ódy na svou co-star : "Ashley a já, naše postavy nejsou ve filmu kamarádkami ona je svým zoůsobem Mileyina a moje soupeřka. Ale Ashley je opravdu, opravdu fantastická, však víte je to holka při zemi. Víte, všichni ví, kdo je Ashley Greene mimo scénu, ale když ji potkáte, mysleli byste si, že je někdo úplně jiný."


imagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama