News

Happy 26th Birthday!

21. února 2013 v 23:27 | Cherry
Rok se s rokem sešel ... A dál nevím jak :) Naše milá Ashley dneska 21. února slaví své šestadvacáté narozeniny. Páni to to letí, musela jsem se ještě ujišťovat rokem narození, protože mě to přišlo docela hodně ... No nic neřešte mě :)
Udělala jsem takovou milou koláž z fotek za uplynulý rok 2012, které se mi líbily a zaujaly mě, protože jsem už fakt nevěděla, jaké přání udělat, tak alespoň toto :)
Woow 26 let, já nevím proč, ale stále ji mám zafiksovanou tak nějak kolem 22 - 23. Strašně to letí a já se opakuju :D Ale nemůžu si pomoct.
Tak mi jedině zbývá popřát vše nejlepší! Spoustu úspěchů, jak v kariéře, tak i v osobním životě. Ať je stále taková jaká je - úžasná! A taky, aby se letos ukázala v nějakém filmu, kterým by udělala velkou a tlustou čarou za Twilight, aby si ji taky začali všímat jako velmi talentované herečky, kterou ona je, a ne jako tu upírku ... :) Takže ještě jednou všechno nejlepší! :*
xo Cherry

Ashley among FHM's Sexiest Women in the World 2012

8. května 2012 v 13:45 | Cherry
Mám pro vás skvělou novinku, ikdyž ne zas tak skvělou, lépe řečeno dobrou :) Ashley byla i letos zařazena do seznamu časopisu FHM, kde hlasovali o nejvíce sexy ženu. Není to důvod k oslavě, ale i tak Vampire Honey moc gratuluju! :) Letos se umístila na 70. místě, což je krásné :) Loni byla 17. a předloni byla 20 ... Takže ještě jednou velká gratulace :)

Ashley is attending DKNY´s fashion show in Moscow

31. března 2012 v 18:52 | Cherry
Mám tu pro vás připravenou jednu úžasnou novinku na úvod. Vampire Honey se příští zúčastní fashion weeku v Moskvě, kde bude hostem na přehlídce podzimní kolekce 2012 DKNY :) Teda nevím přesně jestli tam mají fashion week, ale pointa je v tom, že na jedné přehlídce bude Ash.
Tak co těšíte se? :)

No comment!

23. března 2012 v 10:01 | Cherry
Zdravím :) Jak se máte? Nedávno jsem narazila na něco, s čímž se prostě nejde nepodělit. Zajímavé, jak vám článek o Míše Noskové jako vražedkyni vkusu může zlepšit den, protože jsem díky tomu narazila na opravdový zlatý důl :D A že je to vážně chuťovka. Oslavujme tento okamžik, je to vůbec poprvé, co o Ashley napsali na superspy.cz, protože všichni víme jak seriózní a uznávaný deník to je.
Psali v souvislosti s jejím novým projektem Americana, který nedávno natáčela v New Yorku. A vlastně vůbec mě nepřekvapuje, že je zaujaly zrovna tyto fotky :D

"Americká herečka a modelka Ashley Greene, která nedávno oslavila 25. narozeniny, se objevila na filmovém place. S penisem v puse. Ten ale nebyl součástí natáčení pilotního dílu seriálu Americana..."

Myslím, že není třeba tady zmiňovat, že ať už by cumlala gumové medvídky nebo lízatko, pořád by jim to připadalo jako gumový penis :D Je vidět, na co asi chlapci v redakci mysleli, když to psali. Pokud byste si chtěli článek přečíst celý a já věřím, že ano, protože se toho opravdu hodně dozvíte, jako třeba to, že je Ashley nevlastní sestra korunního prince Maxmiliana II. Habsbursko-Lotrinského, jo a taky zapomněli zmínit její pravidelné obědy s Kate Middleton, protože jsou to dlouholeté kamarádky.... No já už nic neříkám, mrkněte sami. :D Nepochopím, jak se mohli z tlachání o penisu dostat k princi Maxmiliánovi, který je jen tak btw už 200 let po smrti ... :D

Twilight Star Cast in ABC drama

15. března 2012 v 16:35 | Cherry
Ashley Greene, která je především známá díky sérii Twilight, bude hrát v novém seriálu televize ABC s názvem Americana.
Ashley bude hrát Alici, dceru jednoho velmi slavného návrháře. V čem je háček? Její taťka "návrhář" nemá ani tušení, že Alice existuje. Až doteď.
Od tohoto seriálu očekáváme hodně skvělých outfitů a spoustu zápletek.
V seriálu by si také měla zahrát Emilie de Ravin, která by měla hrát Alicinu sestru.

- upřímně moc jsem tomuto projektu nevěnovala pozornost, nemyslela jsem si, že by to byla pravda. Ale právě ukládám fotky z natáčení, takže to asi pravda bude. Ashley zase za Alici :D

Happy 25th Birthday Asher!

21. února 2012 v 8:28 | Cherry
loadingloading
Vampire Honey dneska slaví své skoro kulaté narozeniny :) No a bylo by fajn, kdybych tomu věnovala alespoň tento malý článek. Páni 25, já nevím proč, ale pořád jsem žila v domnění, že je mladší. Vyznělo to zvláštně, ale nemyslím to špatně. No nechci vidět sebe, co budu dělat v den pětaadvacátých narozenin asi se zamknu někde do atomového úkrytu a už z něj nevylezu, co se týče mého věku jsem opravdu citlivá :D
Takže bych chtěla Ash popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a prostě všeho! Také spoustu úspěchů v kariéře jak herečky tak modelky :) A prostě ať je pořád tak úžasná, jak je! Jak sama říkala, má nejlepší fanoušky na světě a je to pravda! Stále je to moje jednička :) a myslím, že jí i dlouho zůstane. Takže ještě jednou Všechno nejlepší Ashley!

Don´t forget!

20. února 2012 v 13:53 | Cherry
Zdravím :) Omluvte moji nepřítomnost, ale v posledních dnech jsem se na blog vážně necítila. Já vím no, lepší příležitost jsem si na to vybrat nemohla, ale to jsem celá já :D Únor je takový víceméně nejdůležitější měsíc co se mého blogování týče, nejen že jsem si v únoru blog založila, ale jak určitě všichni víte v únoru slaví i Vampire Honey, konkrétně zítra. Proto jsem chtěla poprosit ty, co mají twitter, ať twítnou #HappyBirthdayAshleyGreene, když to takto udělá víc lidí, bude to ve worldwide trends a věřím, že Ashley bude mít obrovskou radost :)
Jinak doufám, že se nový design líbí, snažila jsem se nějak zpracovat více fotek dohromady, ale moc se mi to nedařilo, proto jsem raději zvolila jen tu jednu :) A toho menu si zatím nevšímejte, chybí tam pár technicko-estetických úprav, které dodělám později. :)

Ashley will attend People´s Choice Awards!

11. ledna 2012 v 19:31 | Cherry
Naše milá, krásná Ashley by se měla zítra zůčastnit People´s Choice Awards. Pokud se nepletu mělo by to být poprvé, co se této akce zůčastní. Velmi se těším na její look :)

Tady je video, kde můžete vidět zasedací pořádek. Ashley bude sedět za Davidem Boreanazem, vedle nějakého Terrence :)

Hollywood Chicago Star Portrait

22. prosince 2011 v 19:47 | Cherry
Podívejte se na překrásný portrét (pro plný náhled si ji rotzklikněte) Ashley Greene od fotografa Hollywood Chicago Joea Arcea. Fotka byla pořízena při návštěvě Chicaga při propagaci Breaking Dawn, které se konalo 2. listopadu v House of Blues.

Malý rozhovor s Ashley o tom, jestli se v jejím životě něco změnilo od té doby, kdy vyšel Twilight.
Ashley: "Mám takový pocit, že se nic nezměnilo. Myslím, že jediné co se nezměnilo jsou mí stálí přátelé a rodina. Než jsem se stala součástí Twilight, pracovala jsem v restauraci. Prostě jsem se snažila dostat práci a to, že jsem skončila u tohoto je vážně šílené. Přejít z práce v restauraci k tak neuvěřitelné fanouškovské základně a dělání konferencí po celém světě je prostě úžasné."

Ashley nosila čtyři různé paruky - pro každý díl jednu. Nezdálo se, že by to nějak řešila, ale měla svůj podíl na té, kterou si nasadila pro oba poslední díly. "Tato paruka vznikla ve spolupráci s režisérem Billem Condonem," řekla Ashley. "Naštěstí jsme oba dva měli stejnou vizi. Dobře to skončilo :)"

Ashley talks Olivia Twisted

17. prosince 2011 v 21:05 | Cherry
Ashley poskytla časopisu Collidor rozhovor při konferenci k Breaking Dawn v Los Angeles. Bavili se o Alici, Breaking Dawn ... A jelikož stále nic nevíme o projektu Olivia Twisted, tak nám Ash prozradila pár detailů.

Víte jaký další film budete dělat?
Budu dělat film s názvem Olivia Twisted, natáčet začneme příští rok. Možná mezitím zvládnu i jiné projekty, ale tento je jediný, kterému jsem se doposud upsala. Je to velmi moderní pojetí klasického Olivera Twista, akorát, že teď bude hlavní postava žena. Je to akční film, trošku temný a drsný. Nic takového jsem před tím nedělala, takže věřím, že to bude sranda. Doufám, že bude :)
 
 

Reklama