News about blog

4 Years Anniversary!

7. února 2013 v 17:16 | Cherry
Milí zlatí, rok se s rokem sešel ... A teď nevím, jak jsem chtěla pokračovat. To je jedno, tákže znovu. Dnešní den si můžeme označit v kalendáři, jako den, kdy vznikl blog agreene. Už je tomu čtyři roky, kdy jsem tu přidala první článek, myslím, že to byla zpráva o rekonstrukci :)
Wow! Nemám slov, v poslední době jsem velice citlivá, a nedivila bych se, kdybych ještě před tím, než bych ten článek napsala, bulela jak želva. No nemám k tomu daleko.
To je tak krásný, hele čtyři roky, to už bych ten blog mohla zapsat do školky, aby si trošku rozšířil obzory :) Já vím, že poslední půl rok (stydím se, vážně) to tady více méně stojí a jasně, nikdo jiný než já za to nemůže, ale opravdu to nedělám schválně.
Takže, když už jsme se tady v ten slavnostní den všichni sešli, prosím příjměte mou omluvu a také úplně obrovské poděkování. Poděkování za to, že tu stále chodíte, poděkování za vaše krásné komentáře, protože upřímně bez návštěvníků a přátel blogu by to nemělo smysl dělat. Velký dík patří také mým affs, kteří to se mnou momentálně nemají lehké (já vím, já se polepším), ale jsem moc ráda, že je mám. Taky jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala právě Ashley (protože uznejme, že v tu dobu to mohl být kdokoli, Kristen, Nikki, ale Alice mi tak nějak utkvěla v hlavě) a jsem teda hodně překvapená, že mi to tak dlouho vydrželo. To byly tehdy časy, Twilight, no stress, to jsem byla v kvartě, nebylo by někdy špatné vrátit čas, pamatuju si hlášky typu OMT - Oh my Twilight nebo třeba WWED - What would Edward do. Bylo to vážně všude, na netu, knížky ... Upřímně teď mě trochu zaráží, co jsem tak blbla, co jsem na tom viděla, ale v té době to bylo něco nového, a myslím, že se to oběvilo ve správný čas a na správném místě, zbytek znáte :)
Začátek roku 2013 se zdá být velmi hektický, ale já se budu snažit zuby nehty, aby tu ten blog jen tak nestál.
Tak ještě jednou děkuju a snad se tu za rok sejdeme znova :)
xoxo Cherry

Happy New Year!

31. prosince 2012 v 14:27 | Cherry
Pěkně zdravím všechny návštěvníky agreene! :) Tímto malinkým článkem bych vám chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku, ať je ještě lepší než ten předchozí, ikdyž osobně si myslím, že tento rok byl senzační, takže to bude určitě těžký boj :D A samozřejmě to pořádně oslavte, znáte to, když oslava, tak do rána, když ostuda, tak pořádná! :D Jako jasně, nemělo by se to přehnět, s ničím, ale zkušenosti se samy od sebe neudělají, nemám pravdu? Proto vám dávám mé požehnání ke všem špatnostem! :D (ale s mírou!)
To je asi tak ehm, všechno :) Je to můj poslední dnešní článek a vlastně i poslední článek tohoto roku. A co blog? Tak já teda doufám, že tu příští rok budu chodit častěji, takže by tu měly být opravdu aktuální novinky :) Doufám, že Ashley taky někde slaví, protože už skoro měsíc jsem o ní neslyšela, ale ona se určitě ukáže. Musí! :)
Takže tak, oslavujte! A uvídime se v Novém roce 2013!
xoxo Cherry :*

I drink to that, yeah!

Merry Christmas & Happy Holidays

25. prosince 2012 v 13:22 | Cherry
Tak jak začít? Asi tím nejaktuálnějším ... Chtěla bych vám popřát krásné svátky, a znáte to, prostě to klasické, co se vždy přeje :) Hodně štěstí a zdraví! Doufám, že jste si včera užili Vánoce, protože jinak by to prostě nebylo ono. Já jsem se teda letos, ostatně jako každý rok, těšila jako malé dítě a ani svoji maminu jsem nenechala, aby mi to zprotivila. Ne že by to dělala vědomě, ale tak znáte matky :D Dárečky byly fajn, dneska bude druhé kolo.
No a jinak co já? Proč nepíšu? To je těžký, ikdyž to nerada přiznávám, blog už pro mě není priorita, to je asi ta nejpodstatnější změna. Ale jako Ashley stále zbožňuju a blogu určitě nenechám, kdyby jo, tak to tu na férovku napíšu a ne, že tu lamersky 4 měsíce nenapíšu ani čárku, že ono se to nějak vyvrbí. Ano ignorace problému do té doby, dokud se sám nevyřeší nebo nezmizí, to sice je přesně můj styl, ale ne s blogem, to jako fakt ne. Tak prosím přijměte mou omluvu :) A ještě jednou krásné Vánoce! :)

Hello, folks.

29. září 2012 v 20:32 | Cherry
Zdravím, jak se máte? :)
Já se mám, ehm ... jako docela v pohodě, když vezmu v potaz to, že je sobota a já od čtvrtka jedu nonstop matiku, počítám a rýsuju a počítám a rýsuju, už mi z toho hrabe a nejhorší na tom je, že to pořád nemá konce. Sad story. Říkáte si, proč to všechno dělám až teď na poslední chvíli. No já celé září fakt neměla čas. A tak jsme se dostali k tomu, proč tu celých 29 dní nepřibylo ani písmenko...
Začátek roku jsem prošvihla, protože od 3. do 9. jsem byla na Ukrajině (Podkarpatská Rus), jo se školou na túry :D Bylo to parádní, spousta zážitků, výborná vodka :D No a než jsem se stačila pořádně rozkoukat, ve čtvrtek 13. jsme jeli na vodák do Vyššího Brodu, vrátili jsem se 17. ráno, takže jestli jste z Jižních Čech a v těchto dnech jste si všimli podivné větší skupinky vodařů na Vltavě, je dost možné, že jsme to byli my. Další skvělá akce, ikdyž do háje s prohibicí!
No, ale krutá realita mě pomalu začíná dohánět a řeknu vám, není to nic příjemného. Takže asi tak no :)

I´m back. Drink to that!

4. srpna 2012 v 21:36 | Cherry
Všechny vás pěkně zdravím, vrátila jsem se živá a zdravá, cca :D Dovolená byla skvělá, nikdo nepopletl datum příjezdu, takže jsme byli ubytovaní u známých v Hlohovci. Pěkně jsme měli taky, jen jeden den pršelo, jinak jsme pořád jezdili. Jsem vážně vtipně opálená, mám tři stupně opálení na nohou a taky jsem měla opálené cyklistické rukavice, to už ale vybledlo, nebylo tak markantní :) Zajímavé, když jsem dvě hodiny ležela na slunku, abych si opálila plavky, tak to skoro nejde poznat ... Napřesdržku :D Jinak ujeto máme cca 120 km, za nějaké tři dny, dá se :)
Vrátili jsme se už před týdnem, ikdyž těžko říct, když je teď každý den sobota, takže už toho nejsem tak plná, ale určitě na to budu ráda vzpomínat.
Rekreační čas se na trošku prodloužil, bylo toho hodně ... Nemáte ani nejmenší tušení, jak už se strašně moc těším aktuálně přidávat aktuální fotky nebo cokoliv, prostě čerstvé novinky, ne jak teď ještě musím hromadu dopřidávat. Už mi to chybí :D

HIATUS (till the end of july)

23. července 2012 v 10:53 | Cherry
Dobré ráno :) Jak se máte? :) Takže snažila jsem se, co to šlo, abych přidala všechny chybějící fotky, pokud jste něco prošvihli mrkněte do archivu a kochejte se ... :) Samozřejmě, že jsem nepřidávala všechno, chybí pár osobních fotek, videí a rozhovorů, ty dodám až se zase vrátím.
Tím se dostávám k důvodu proč tu píšu ... Jedeme na dovolenou, no spíše ehm se jdeme rekreovat na jižní Moravu ke známým, ano, zase, takhle se totiž poznají ti největší notorici :D Dělám si srandu. Taky si bereme kola a straší mě, že budem jezdit, ale jako známe svoje lidi, budou rádi když si ráno dojedou do obchodu :D Snad by nám mělo vyjít i počasí, rádi bychom si prošli i všechny ty hrady a zámky, protože za ty roky, co tam jezdíme jsme tam nebyli ani jednou :) Chápejte, zajímaly nás jiné věci :D No měli bychom tam být do neděle. Což znamená, že na zahájení olympiády budem tam, tak snad to někde chytnu :) Doufám, že pochopíte, kdybych se tu do konce srpna neukázala, to se budu zase vzpamatovávat :) Snad bychom to všichni měli přežít ve zdraví, doufám :) Tak se tu mějte krásně a skládejte básně :)
xoxo Cherry

Oh, somebody please kill me!

22. června 2012 v 17:48 | Cherry
Ehm, pff ... jak začít. Toť otázka ... Snad možná velikánskou omluvou, že jsem tady nebyla. Já jsem ten typ člověka, co spíš prosí o prominutí než o svolení. Ale mám jednu potěšující zprávu, ani jedinkrát za tu dobu, co jsem tu nepřidávala, ani jedinkrát mě nenapadlo, že bych blog zrušila, protože tohle a tamto. To jako vůbec, je pravda, že poslední dva měsíce jsem měla v hlavě odlišné věci než blog, ale novinky jsem sem tam sledovala pořád. A důvod, ou, to bychom tu byli nadlouho. Snad stačí zmínit mistrovství v hokeji, jako s tím mančaftem letos, to bylo fakt o nervy to sledovat, ale s odřenýma ušima jsme si z Finska odvezli bronz a to se počítá :D Potom byla další spousta sportovních utkání, ale to není teď podstatné ... Ono to začalo tím, že o Vampire Honey nebyly novinky, nějak začátkem toho května, tak jsem trošku zvolnila :) No a pak už to znáte :D A další snad nejpodstatnější důvod byla naše třída a kamarádi, bylo vážně pěkně, takže jsme podnikali výlety a všelijaké akce a pochopte, radši jsem se družila než vysedávala u kompu. Uspořádali jsme parádní výlet do Jihlavy, takže pokud jste někdo z okolí a kolem 13. až 17. června jste narazili na skupinku tak dvaceti kolistů, je dost velká pravděpodobnost, že jsme to byli my :D No a než jsme se nadáli je tu konec roku, uteklo to strašně rychle. Už od včerejška brečím do polštáře, protože tohle je fakt nejlepší období a nikdy už se prostě nebudu mít tak, jak se mám teď. Za rok semináře a všechno, jde to od desíti k pěti ... Fakt hrůza. No a za rok u víza budem bulet všichni, jak to všechno rychle uteklo a jak nic neumíme a za rok maturita. No úplně to vidím :D
Takže to byl takový průlet událostí za poslední dva měsíce, hodně stručné, ale o mě ten blog není, takže si myslím, že to stačí. A jestli vás zajímá, jak to bude o prázdninách. Takhle, určitě mám v plánu přidávat, jak jen budu moct, ale vím o nějakých 14ti dnech, kdy budu pryč bez netu a všeho, ale to bych tu snad dala i hiatusy ... :) Budu se snažit polepšit, slibuju :D
xoxo Cherry

And the winner is ...

4. března 2012 v 13:45 | Cherry
Zdarvím :) Jsem si vědoma toho, že blog v poslední době strádá, ale aby bylo jasno není to jen moje chyba, Ashley je pořád někde zalezlá, takže vážně nemám šanci cokoli pořádného "ulovit". Samozřejmě nesvaluju všechnu vinu na ni, protože je pravda, že v posledních dnech toho mám až nad hlavu a ikdyž blog zbožňuju tak trochu jsem ho musela přesunout až na druhou kolej. Každopádně tohle není tak úplně důvod proč tu píšu, ehm ... Pamatujete tuto anketu? Vzpomínám si, že jsem tady někde psala, že každý rok tu nastoprocent bude nová, no byla to nadsázka, netušila jsem že mi to pravidlo doslovně vydrží :D .. Chvíle napětí :) Vítězem s jasnou převahou hlasů se stává Ashley! A aby toho nebylo málo mám nachystanou další, těšíte se?
A ještě maličkost, rozhodla jsem se dál nepokračovat v POTM, nebylo to úmyslné, ale v únoru jsem to tu zapomněla dát a teď vlastně taky, takže tak. Místo toho je tam vlastně moje oblíbená fotka, ale pokud byste měli zájem, můžete mi do komentářů, na guestbook nebo na mail posílat svoje oblíbené fotky, které byste tam rádi viděli :) Budu velmi ráda, když mi s tím trochu vypomůžete :)
Mějte se krásně a oplachujte se vlažnou vodou xo Cherry

Congratulations to me!

7. února 2012 v 0:00 | Cherry
A jak velká gratulace? Táákhle velká :D
To, že ta animace vůbec nesouvisí s tím, co tu chci psát si prosím nevšímejte. Pamatujete loni, jak jsem tu tento oslavný článek psala asi o týden pozděj, protože ... no já vlastně ani nevím proč. Letos jsem byla chytřejší a dala si upomínku :D K dnešnímu datu je to už třetí rok, co se s vámi dělím o informace, fotky a spoustu dalších pěkných věcí o té okouzlující dámě, kterou vidíte na animaci :) Byla jsem tak nadšená z Twilight, tak mě to pohltilo, že jsem to musela nějak ventilovat a tohle byl asi nejmírumilovnější způsob, jak to uskutečnit. Budiž blog agreene :) Neměla jsem s blogem velké plány, dělala jsem jenom to, co mě bavilo a je pravda, že začátky byly těžké. Ale najednou na tuto stránku zavítali první návštěvníci a spousta z nich mě podporovala v tom, co dělám. Je pravda, že blog zažil spoustu krušných chvil, které ale jistým způsobem měly pozitivní dopad na blog - tzn. nesekla jsem s tím. Nebudu vám tady rekapitulovat, kolik článků a kolik fotek jsem přidala, to se můžete mrknout do archivu. Mnohem důležitější mi přijde říct obyčejné děkuju :) Ne fakt nezačínám být sentimentální, myslím to vážně. Děkuju všem, co tady chodíte a píšete krásné komentáře a taky za to, že mě neposíláte do háje, když si dovolím tu týden nic nepřidat :) A můj úplně největší respekt má moje Piperka, bez které si blogování ani nedovedu představit. Je docela zvláštní, jak je Twilight komunita tady na blogu silná a nejenom na blogu, dá se říct, že prakticky všude. A jsem vážně moc ráda za Ashley, že má tak obrovskou podporu :) Tak jen doufám, že se tu i příští rok sejdeme v plném počtu :)
xo Cherry

Happy New Year!

4. ledna 2012 v 18:18 | Cherry
Zdravím :) Jak se máte? Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale nebyl čas ani nálada, znáte to, slavili jsme a pak jsme odpočívali a pak jsme zase slavili a zase odpočívali a pak byl Silvestr. Každopádně jsem vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku, ať vám všechno vyjde a hlavně ať jste šťastní! Taky děkuju všem, co mi tady v komentářích přáli, jste nejlepší! Moc si toho vážím.
xo Cherry
Ashley taky prostřednictvím twitteru popřála:
"30 minut do Nového roku v New Yorku. Jsem šťastná, že tu jsem se svou rodinou a přáteli. Doufám, že se dnes v noci senzačně bavíte!"
 
 

Reklama