Pam Am

Pan Am - New Frontiers (sneak peek)

22. ledna 2012 v 17:38 | Cherry
Zdravím všechny, jak se máte? :) Dneska na ABC poběží další díl Pan Am, tentokrát dvanáctý díl s názvem New Frontiers. A jelikož já umím plnit přání, tak tu pro vás mám novou ukázku. Amanda si to přijde vyjasnit s Maggie a to je asi tak všechno, chce to zamést pod kobereček :D Jenže pak následuje to dlouhé obětí, jako já fakt nechápu, co tím sledují :D

On the set of Pan Am (16.Jan, 2012)

17. ledna 2012 v 16:35 | Cherry
Zdá se, že Vampire Honey nebude jen ve třech dílech, ale to je jenom k dobru :) Objevilo se pár fotek z 16. ledna, kdy proběhlo natáčení dalšího dílu Pan Am na Manhattanu. Nejlepší jsou ty fotky, jak jí ten chlápek nese boty.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pan Am - New Frontiers (promo)

17. ledna 2012 v 16:30 | Cherry
Tentokrát promo k 12. dílu, který bude odvysílán tuto neděli. No úplná detektivka tyjo :D Zdá se, že Ashley přitáhla k tomu seriálu daleko více diváků, sice její postava je taková nemastná neslaná, ale hraje to dobře :)

Pan Am - Diplomatic Relations Online!

17. ledna 2012 v 16:18 | Cherry
Víte na co jsem přišla, já jsem asi přeskočila jeden díl, protože jsem úplně zmatená, ty ukázky na začátku s Ashley si vůbec nepamatuju. Si někdy časem budu muset doplnit vědomosti. Tento díl se mi moc líbil, Pan Am pojede do tehdy Sovětského svazu a dvě letušky tam zatknou za špionáž, takže se to tam tak pěkně zamotá :) Maggie je pozvána svým kongresmanem na jeden večírek, kde měla být oficiálně představena, jenže se to moc nepovedlo. Teddy požádá Amandu o ruku (po měsíci) a ta s radostí přijme. No a pak je tam ta scéna, kdy Amanda políbí Maggie (no hrozná aféra :D), sice ta pusa byla úplně zbytečná, na nic nenavazovala ...

Pokud byste si to chtěli raději stáhnout, klikněte sem. Stahuje se to přes torrent, ale ten myslím, že povětšinou máte všichni stáhnutý :)

Pan Am - Diplomatic Relations (sneak peek)

17. ledna 2012 v 15:59 | Cherry
Mám tu ještě jeden malý sneak peek z aktuálního dílu Pan Am, chtěla jsem ho tu dát už včera, ale neměla jsem čas. Ve videu Teddy seznámí Amandu s Maggie, když jsou na nějaké párty toho kongresmana.

Pan Am Stills (12th episode)

11. ledna 2012 v 19:10 | Cherry
Tohle je poslední věc k Pan Am, dneska :) Slibuju. Objevily se 4 stillsky ke dvanáctému dílu. Toto už bude jakoby čtvrtý díl, ve kterém se naše Vampire Honey objeví, což je celkem fajn, když se měla ukázat jen ve třech, mohla by tam zůstat do konce sezóny :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pan Am sneak peek 1x10

11. ledna 2012 v 18:09 | Cherry
Tady mám ukázku k Pan Am k desátému dílu, takže jsem to datum před tím spletla. Tato epizoda bude 15. ledna, tzn teďko v neděli :) Amanda a Teddy jsou na jídle s jeho otcem, a Am ho pak úplně setře jednou historkou :D Užijte si video.

Pan Am Promo 1x11

11. ledna 2012 v 17:56 | Cherry
Tady je promo ke zmiňované epizodě 11 s názvem "Diplomatic Relations". Samozřejmě tam nastane plno zvratů a nečekaných věcí :D Teddy požádá Amandu (Ashley) o ruku, ona přijme. No a na konci je tam taková zajímavá chvilka s Ashley a Christinou Ricci. Neumíte si představit, jak jsou lidé paranoidní :D Strhla se diskuze na téma, že je Ash na holky a další šílenosti, všichni k tomu strašně měli co říct a no prostě nemám slov. A i kdyby byla, jejich starost to není ...

Pan Am stills (11th episode)

11. ledna 2012 v 17:33 | Cherry
Zdravím, dnes toho mám na programu celkem hodně :) Na úvod jsem uložila stillsky z 11. dílu Pan Am, který se bude vysílat tuto neděli. Fotky jsou škaredě taglé, ale dá se to přežít :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of Pan Am (2011)

7. ledna 2012 v 16:01 | Cherry
Zdravím :) Nedávno jsem ještě narazila na pár fotek z natáčení Pan Am z minulého roku. Ty fotky z venku už jsme mohli vidět, ale ty fotky ze vnitř ještě ne. Ashley je tam zlatá, šedesátá léta jí sluší :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama