Personal pics

Halloween Horror Nights (29.Sept, 2012)

31. prosince 2012 v 14:08 | Cherry
Tohle byla asi nějaká akcička mezi kamarády :) Ikdyž neslaví se tam Halloween až o měsíc potom? Zvláštní ... No a to není jediná věc, co je zvláštní, protože je tam taky rodina Jonasových. Takže asi spolu zůstali v kontaktu po tom, co se rozešli.

Jimmy Kimmel Backstage

30. srpna 2012 v 9:46 | Cherry
Konečně se dostávám k Jimmymu Kimmelovi :) Mám tu jednu fotku ze zákulisí, kde Ash stojí u tabule, která čítá "Pěkně vás žádáme, abyste tweetli vaši účast - zmiňte @JIMMYKIMMEL". Ashley na to šla fikaně, fotku poslala s tweetem "Počítá se to i takhle?"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal pics (34)

16. srpna 2012 v 10:40 | Cherry
Objevilo se pár nových osobních fotek z 14. srpna, kdy byla Ashley s přáteli ve vodním parku Raging Waters. Moc jí to slušelo, celá vysmátá :) I s pár fanoušky se vyfotila. Je to těch prvních pět fotek ... Rozhodla jsem se tu přidat i ostatní osobky, co tu ještě nemám :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New photos from Paris´s wedding

10. srpna 2012 v 9:15 | Cherry
Dobré ráno, přeji :) Nevím, jestli pamatujete na svatbu Reevovy sestry Paris někdy v dubnu, Ash jí šla za družičku :) Narazila jsem ještě na nějaké nové fotky. Ta černobílá s Reevem je úžasná! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal pics (33)

1. května 2012 v 11:32 | Cherry
Přeji dobré ráno :) Takové svátky by mohly být každý týden, nemám pravdu? :D Nahromadilo se mi tu pár osobních fotek naší Ashley, takže logicky je tu přidávám. Ty první čtyři jsou ještě ze svatby Paris Carney, mám takový pocit, že to je ta blondýnka na první fotce :) Jinak je to mix starších i nových fotek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley at Paris´s wedding

15. dubna 2012 v 17:52 | Cherry
Vampire Honey byla tento víkend, no vlastně včera na svatbě své kamarádky Paris Carney, což je sestra jejího přítele Reevea (teda snad spolu ještě chodí, kdo ví :)). Každopádně Ash byla za družičku a vypadala božsky! Na fotce můžeme vidět ještě poslední úpravy nevěsty :)
- Edit: 22. 4. 2012 - nové fotky, na svatbě se dokonce objevil Joe a Nick Jonas, docela mě to překvapilo, ale tak vypadá to, že žádné drama se nekonalo :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley is showing us her cuteness

8. dubna 2012 v 12:39 | Cherry
Ashley přidala na twitter fotku se svou co-star Tiffany Hines, zdá se mi že hrála v 90210, ale nejsem si tím jistá. Druhá je taky z twitteru, Ashley pekla a komentovala to se slovy; "Nemohli jsem se rozhodnout, jaký druh sušenek upečeme." (tak upekli všechny :D)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal pictures (32)

26. února 2012 v 16:53 | Cherry
V den Ashleyiných narozenin se najednou na netu objevilo tolik nových osobních fotek, že mě to samotnou udivilo :) Jedná se hlavně o starší fotky, tak nějak 4 roky staré. Jsou naprosto úžasné! Děkuji ash-greene.org :)
Jinak dneska by mělo proběhnout už ani nevím kolikáté předávání cen Akademie, tak se nechme překvapit, zda se tam Ash objeví. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New/Old personal pics

20. prosince 2011 v 17:18 | Cherry
U 247greene jsem našla dva sety starších osobních fotek :) Tyto jsou ze srpna, kdy byla Ashley ve své rodné Jacksonville se svými kamarády. Vypadá tam nádherně, ty fotky jsem hned zamilovala :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Tyto jsou ze 4. prosince, když si Ashley a Reevea někdo všimnul v hudební hale Rockwood, New York. Fanoušci fakt nemají zábrany, ikdyž si teď netroufám říct, jestli bych se nezachovala stejně, ale určitě ne ... :D
imagebam.com imagebam.com..

New/Old pictures from 2008 and 2009

25. listopadu 2011 v 19:00 | Cherry
Na internet se dostaly fotky z listopadu 2008, kdy se jí dělal makeup pro premiéru Twilight a pak z interview pro 411 (to jsou ty první tři). Další jsou pak z března 2009, kdy se v Hot Topic oslavovalo vydání Twilight DVD. Za fotky velmi děkuji 247greene.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama