The Apparition

The Apparition Official poster

9. srpna 2012 v 9:45 | Cherry
Ještě se na chvilinku vrátím k The Apparition, protože s trailerem se objevil i oficiální plakát :) A je parádní! Skvěle provedený, strašidelný! Docela se na ten film těším :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Apparition Official trailer

9. srpna 2012 v 9:21 | Cherry
Tohleto je opravdová chuťovečka :D Trailer se sice objevil už v květnu, ale v tom období, kdy jsem tu měla "pauzu" ... Dark castle nám představil první a oficiální trailer k The Apparition a vypadá to fakt dobře, strašidelně dokonce :) Nejlepší je ten slogan - "Once you believe its real, you die." Povzbudivé, já vím :D Doufám, že teda trailer nezklame a film bude dobrý. Premiéra by měla být nějak srpen/září, podle mých zdrojů, no uvidíme :)

New Apparition still

22. dubna 2012 v 13:09 | Cherry
O The Apparition bylo dlouho ticho, ale teď se konečně objevila jedna nová stillska :) Taková malinká. Vampire Honey na ní vypadá docela vyděšeně, ještě že nedrží baseballovou pálku, protože to by vypadala vážně epicky :D Jinak už by to mělo být natočené a všechno, takže doufám, že někdy letos bude premiéra :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Release Date & Synopsis

29. prosince 2011 v 12:25 | Cherry
V kinech od 24. srpna 2012
(Warner Bros. Pictures/Dark Castle Entertainment)

Režie/Scénář: Todd Lincoln
Producenti: Joel Silver, Andrew Rona, Alex Heineman
Výkonní producenti: Steve Richards, Sue Baden-Powell, Daniel Alter
Obsazení: Ashley Greene, Tom Felton, Sebastian Stan

Thriller tak trošku z jiného světa. Když se v jejich domě začínají dít nevysvětlitelné věci, mladý pár Kelly (Greene) a Ben (Stan) zjístí, že je pronásleduje stvoření, které tam nešťastnou náhodou vyčarovali studenti během jednoho experimentu. Děsivé zjevení se živí jejich strachem a mučí je kdekoliv, kam se snaží utéct. Jejich poslední nadějí je expert v tomto oboru (Felton), ale možná, že i s touto pomocí je pro ně už příliš pozdě na to, aby zachránili své životy.

Film bude dětem do 13-ti let nedostupný, kvůli teroru, strašidelným scénám a nějaké smyslnosti.

First stills of The Apparition

24. listopadu 2010 v 10:06 | Cherry
Objevily se první stills k připravovanému thrilleru The Apparition. Zatím jen a pouze dvě a na obou má Ashley takový ztrápený výraz, chudák :D Pokud byste někdo tápal v mysli s kým to je na druhé fotce, tak je to její herecký parter Sebastian Stan ... Já chci fotku s Tomem :)
imagebam.com imagebam.com..

Re-Shooting The "Apparition" Scenes (30th September, 2010)

1. října 2010 v 21:45 | Nikola
Fotky z dnešního pře-natáčení akčních scén z Apparition, společně s co-star Sebastienem Stanem. Jak se Ash zmínila na svém twitteru, dělala nějaké šílené vojenské pohyby! Máme fotky z dvou časových úseků, přímo z placu (kde má dokonalý vlasy) a z příjezdu/odjezdu, kde je má čerstvě umyté.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Release date for "The Apparition"

15. května 2010 v 21:42 | Cherry
agreene.blog.cz
Bum a je to tady! :D Warner Bros. konečně uvedli oficiální datum vydání nejnovějšího projektu Ashley The Apparition. Thriller, který režíroval Todd Lincoln bude mít premiéru 9. září 2011! Což je něco málo přes rok, OMT. To na to dřív zapomenu, jak se znám :D

On the set of The Apparition

9. dubna 2010 v 12:58 | Cherry
Objevily se fotky z natáčení The Apparition. Nejsem si jistá, jestli tam někde Ashley je, ale pokud ano, tak by to mohla být ta holka v bílé mikině nebo svetru, to přesně určit nedokážu. Bohužel není známo přesné datum ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of Apparition (31.Mar, 2010)

2. dubna 2010 v 10:35 | Cherry
Další fotky z natáčení The Apparition. Jsou to úžasné fotky, Ashley tam má parádní outfit :) Mám takovou menší úchylku na košile. Můžete tam taky vidět jejího kolegu a filmového přítele Sebastiana Stana.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set of Apparition in LA (29.Mar, 2010)

30. března 2010 v 21:07 | Cherry
Nádherné, krásné, dokonalé, úžasné fotky ze včerejšího natáčení The Apparition! Ashley vypadá aaa :) miluju ty boty, takové babičkovské, ale naprosto perfektní :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama