Videos - Other

Videos from NYFW - DKNY

30. prosince 2012 v 15:52 | Cherry
Narazila jsem na tři videa z módní přehlídky DKNY, konkrétně té z 9. září :) V tom prvním Ashley říká, jak moc má ráda módu a pak tam můžete vidět kousek z přehlídky, ale tam jsem si Ash nevšimla. Druhé je od Popsugar, kde Ash povídá o svých šatech na premiéru BD, že jsou jako ve výrobním procesu. A ve třetím je tam hodně focení a pózování :)

Nylon TV

28. srpna 2012 v 11:01 | Cherry
Nylon TV vždycky dělá takové mini rozhovory s těmi, co fotí a Vampire Honey nebyla vyjímkou :) Povídá tam o svém stylu, o pečení sušenek, o jejím oblíbeném páru jeanů, o kariéře ... Je tam rozkošná! :) Jednotlivé kousky toho oblečení nejsou špatné, ale proste dohromady se mi nelíbí, tak už jsem na to přišla :D

BTS of Esquire Photoshoot - A Woman We Love

3. července 2012 v 21:54 | Cherry
Přináším vám ještě jedno malé video, které prezentuje Ashley jako "a woman we love" neboli "ženu, kterou milujeme". Je to označené jako BTS shootu pro Esquire, ale jako nám je jasné, že to točili schválně, na nás si jen tak nepřijdou, amíci! :D

Ashley greeting fan at Macy´s (29.Mar, 2012)

31. března 2012 v 19:03 | Cherry
Abych byla upřímná dneska se moc na fotky necítím :) Ale neklesejte na mysli, protože tu mám připravené tři videa z 29. března, kdy se otvíral nový butik DKNY v obchodním centru Macy´s v New Yorku. Ashley tam samozřejmě nemohla chybět, jelikož je teďko jejich tváří :) První dvě videa jsou z autogramiády, kde byla opravdu supermilá a poslední dobou si všímám, že má hodně zvláštní sklon ruky. A poslední je jakoby ze závěru akce, kde jim nějaký hlas děkuje, že přišli a Ash se tam mazlí s nějakým pejskem :)
Fotky samozřejmě jsou, ale dodám až později, snad to nevadí :)

Lucky Cover shoot (video)

3. února 2012 v 8:33 | Cherry
Zdravím, mám tu pro vás jedno video z focení cover shootu pro Lucky. Ashley tam povídá o Butter, a že tam bude mít nějakou milostnou scénu s Olivií, co jsem tak z toho pochytila, a že její postava Kaitlen je taková vševědka :) Potom tam povídala o svých oblíbených obchodech a o cvičení.

PCA 2012 The Best TV Drama

13. ledna 2012 v 19:31 | Cherry
Mám tu jedno superní video z People´s Choice Awards, kdy Ashley s Zacharym předávali cenu za nejlepší drama. A Zach se v tom vyloženě vyžíval, na začátku fajn, pak už to bylo trapné, ale Ashley ho tam hezky setřela :D Asi nejlepší moment. Vyhrál to film Water for Elephants, takže si pro cenu šel Rob, ale na to jeho koktání fakt nemám náladu ... :D

BD cast on The Ellen Show

17. listopadu 2011 v 11:34 | Cherry
Celý cast by se měl zítra, tedy v pátek 18. listopadu objevit v talkshow u Ellen DeGeneres. Nevím, jak vy, ale já její show naprosto zbožňuju. Takže se moc těším. Dokonce by tam měl být i Bruno Mars, který tam zazpívá písničku ze soundtracku k BD. Tady máte krátkou upoutávku a pár fotek castu + dva screeny ze show, za které velmi děkuji 24/7greene :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avon Foundation for Women's 2011 Gala

11. listopadu 2011 v 9:26 | Cherry
Tento článek je úzce spjat s tímto :) Ashley měla proslov na akci Avon Foundation for Women's 2011 Gala, která proběhla 2. listopadu. Byla to krásná a velmi inspirující řeč, ikdyž se tam několikrát přeřekla :) Mluvila tam o tragickém příběhu jedné 22-leté americké studentky, kterou zavraždil její přítel. Zmínila tam spoustu statistik, také časopis Glamour a jeho kampaň Tell Somebody ... Video má 13 minut, ale určitě stojí za shlédnutí.

Ash and Rob signing autographs in Paris

26. října 2011 v 12:02 | Cherry
Zdravím :) Jak se máte? Já jsem tak strašně ráda, že máme konečně ty prázdniny, je to úplně super :D Sice jsem týden před tím byla doma, protože jsem byla nemocná, ale to nic nemění na tom, že jsem za ten necelý týden úplně vyčerpaná.
Mám tu pro vás jedno milé video, ve kterém Ash a Rob rozdávájí autogramy fanouškům, kteří na ně čekali před nějakou budovou. A byli hrozně zlatí :)

At the Taylor Swift concert (28.Aug, 2011)

29. srpna 2011 v 9:28 | Cherry
Zdravím :) Novinek se v poslední době nějak nedostává, ale našla jsem jedno krátké video, kdy byla Ashley na koncertě její kamarádky Taylor Swift. Nějaký fanoušek točil, jak se na konci koncertu loučí/objímá s kamarády, kteří ji tam přišli podpořit a mezi nimi je i naše Ashley, pak je tam myslím i Caitie a Taylor Lautner.
Jinak co vím, tak včera byly VMA´s a jediný, co se tam ukázal z Twilight castu byl Taylor, takže smůla ...
 
 

Reklama