Wanna be?

Do you want to affiliate with us?

22. února 2009 v 15:37 | Cherry
agreene.blog.cz
Zdravím, jestli chcete spřátelit s touto stránkou, jste na správné adrese. Nejsem si úplně jistá, co tu mám napsat, snad jen, nezlobte se na mě, kdybych s vámi nespřátelila, mám toho moc a jsem strašně vybíravá :) Na férovku tady napíšu, že jako sb stojím za prd :D Takže to prosím berte na vědomí, když už se tady rozhodnete napsat, ať pak na mě nejste naštvaní, že k vám nechodím (což už se mimochodem párkrát stalo) a neuznávám kontroly sb. Nikdy jsem moc nebyla na takovéto povinně-navštívíš-tuto-stránku-4x-za-týden, takže vás nějak omezovat nebudu, ale sem tam byste se tu mohli ukázat (já se budu snažit o totéž). Jo a ještě jedna věc, z duše nesnáším komentáře typu: "Obíhám", "Skvělé", "Krásné" .... vždyť vám by se to taky nelíbilo, kdybych vám jednou za 14 dní napsala k článku o globálním oteplovaní "skvělé". Toť vše :)
Takže, pokud stále chcete spřátelit, napište mi do komentářů pod tento článek přezdívku (nick, mail, jméno nebo jak tomu říkáte) a hlavně mě zajímá důvod (hned zapuďte myšlenku na nějaké "máš super blog", notak lidi zkuste být kreativnější).

Nemusíte se bát, že si vás pod haldou komentářů nevšimnu, to jako vůbec, pokud se vám delší dobu neozvu, může to znamenat buď:
1) nejsem si jistá, jestli s vámi chci spřátelit
2) bože! mám taky jiné starosti, než blog
3) nechci s vámi spřátelit (jsem totiž hrozná lama, abych vám to narovinu napsala)
 
 

Reklama